You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Acıbadem Üniversitesi YÖS Hizmetleri

Acıbadem Üniversitesi YÖS Hizmetleri

yunuseliton
Ziyaretçi
Acıbadem Üniversitesi YÖS Hizmetleri
Site Adı: Acıbadem Üniversitesi YÖS Hizmetleri
 
Site Adresi : yossateducation.net/universite/acibadem-universitesi
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Acıbadem Üniversitesi Türkiye’de sağlık sektöründe ileri gelen, bilindik üniversitelerden birisidir. Acıbadem Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından kurulan üniversite 2007 yılından beri hizmet vermektedir. Dünyanın birçok yerinden yabancı insanlar tarafından tercih edilen Acıbadem Üniversitesinin amacı dünyada önde gelen üniversitelerinden birisi olmaktır. Profesyonel akademik kadrosu. Teknolojik ekipmanları ve uluslararası imajı yurtdışından gelecek olan öğrencilerin dikkatini çekmektedir.
 
Acıbadem Üniversitesi birçok öğrenciye yüksek oranlarda burs imkânı tanımaktadır. Yurtdışından Acıbadem Üniversitesini tercih etmek isteyen öğrenciler için bu çok önemli bir imkandır. Acıbadem Üniversitesi YÖS ve Acıbadem Üniversitesi SAT ile kabul alınabilmektedir. Yurtdışından gelen öğrencilere %40’a varan burs imkanları tanımaktadır. Acıbadem Üniversitesi yurtdışından gelen öğrencilere yeterli sayıda kontenjan sağlamaktadır. Hali hazırda yabancı öğrenciler 5 Fakülte, 2 Meslek Yüksekokulu programlarında okumaya devam etmektedir. Yurtdışından gelen öğrenciler genelde Acıbadem üniversitesinin Tıp, Eczacılık, Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Bilimler Fakültelerini seçmektedir. Öğrenciler arasında en çok tercih edilen bölümlerden biriside Hemşirelik Bölümüdür. Acıbadem Üniversitesi öğrencilerine okurken yüksek burs vermektedir ve programdan mezun olduktan sonra kendi hastanelerinde çalışma imkânı sunmaktadır. Hem öğrencilerinin okurken yanında olup hem de mezun olduktan sonra iş bulmasında yardımcı olmaktadır. SAT Özel Üniversite hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Anadolu yakasının en merkezi yerlerinden birisi olan Ataşehir’de bulunan Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü adeta 100.000 metrekare alana sahip bir bilim yuvasıdır. Kampüste amfi, derslikler, laboratuvarlar, spor ve sosyal faaliyet alanlarına kadar her şeye yer verilmiştir. Yüksek teknolojiye ve imkanlara sahip Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü yurtdışından gelen öğrencilere sosyal, kültürel ve akademik olarak tüm imkanları sağlamaktadır. İstinye Üniversitesi YÖS, İstinye Üniversitesi SAT ve daha birçok üniversitenin yabancı öğrenci programları ile ilgili merak ettiklerinize sitesi üzerinden dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.