You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Air Anka Havayolları Uçağı İlk Kez Görüntülendi!

Air Anka Havayolları Uçağı İlk Kez Görüntülendi!

yunuseliton
Ziyaretçi
Air Anka Havayolları Uçağı İlk Kez Görüntülendi!
Site Adı: AirAnka uçağı ilk kez görüntülendi
 
Site Adresi : www.airporthaber.com/havacilik-haberleri/airanka-ucagi-ilk-kez-goruntulendi.html
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Ülkemizde yeni olan hava yolu şirketi Air Anka’ya ait filosu uçuşa başlaması planlanan uçağı ilk kez görüntülendi. Görüntülenen Air Anka uçağının üzerinde yine bu isim yazmaktadır. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden alınan izinler doğrultusunda personel alımına da başlanmıştır. AirAnka personel alımına başlayarak, geçen ay da uçuş ekipleriyle anlaşma yapılmıştır. Bu hava yolu şirketi ise operasyonlarını Airbus 330 tipi uçaklar ile icra etmeyi düşünmektedir. Şirketin kendi renklerini kullanarak uçağın tasarımını yaptığını söyleyebiliriz. Air Anka Havayolları uçağı üzerinde Air Anka yazısı mavi renk ile yazılmıştır. Bu uçak ilk kez Airport Haber farkıyla okurlarla buluşturulmuştur. Bu haber ajansı farkıyla uçağın görüntülendiğini söyleyebiliriz.
 
Atatürk Havalimanında yer alan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş ait hangarın modifikasyon ve bakımı yapılan uçağın dışında Air Anka adına sefer düzenlenecektir. Bu sefer ise ikinci A330-200 tipi uçak ile yapılarak kısa zamanda uçuşlara hazır hale gelmesi beklenmektedir. Air Anka haber okuyacak olan bireyler, sitenin ana sayfasını gözden geçirebilir. Air Anka uçağı da diğer ünlü hava yolu şirketleri kadar konforludur. Görüntülenen Air Anka uçağı yeni bir şirkettir. Faaliyet göstermesi planlanan uçağın ilk kez görüntülenmesi görenleri kendine hayran bıraktı. Beyaz renkli uçağın üzerinde mavi renk ile Air Anka yazmaktadır. Haberle ilgili detaylı bilgileri ise site linki üzerinden kontrol edebilirsiniz.
 
[Resim: 23yi9yo.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.