You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Antalya Araç Kaplama

Yeni Üye
Antalya Araç Kaplama
Site Adı: Boss Araç Kaplama
Site Adresi: Bossarackaplama.com
Site Konusu: Antalya araç kaplama
Açıklama;

Antalya araç kaplama fiyatları ne kadar? Kaplama tüm farklı şekil ve boyutlarda gelir. Kaplama, çeşitli stil ve kaplamalarda sunulan, araç uygulaması için özel olarak tasarlanmış, arkası yapışkanlı büyük vinil film tabakaları olarak başlar. Bazı kaplamalar, mat, saten veya parlak kaplamaların yanı sıra krom ve ötesinde tam bir renk değişikliğidir. Vinil ayrıca döşeme, rüzgarlık, kaput, çatı ve bagaj gibi araç özelliklerine vurgu olarak da takılabilir. 


[Resim: logo-1.png]


Antalya Araç Kaplama Fiyatları Ne Kadar?


Her araç ve uygulama farklıdır, bu nedenle fiyat gerçekten araç kaplama projenizin kapsamına bağlıdır. Parlak, saten ve mat vinil kaplamalar tipik olarak en ucuzudur, krom vinil kaplamalar ise en pahalıdır. Ek olarak, kapı pervazları, kapı eşikleri vb. kapsama seçenekleri, kaplamaya daha fazla maliyet katacaktır. Özel bir fiyat teklifi almak için Antalya araç kaplama firmasına uğrayın.

Araç Kaplama Boyanıza Zarar Verir Mi?

Hayır, fabrika boyasının üzerine takılan vinil kaplama, boyanıza zarar vermeden uygun teknikler kullanılarak çıkarılabilir. Daha önce boya onarımı yapılmış araçlarda, düzgün bir şekilde tamir edilmezse, vinilin çıkarılmasından sonra potansiyel olarak şeffaf kaplama veya boya kalkması olabilir. Bu meydana geldiyse, vinil kaplama kurulumundan değil, onarılan boyadan kaynaklanıyor olabilir. Sizler de Antalya araba kaplama aracılığıyla araç kaplama hizmeti alabilirsiniz.

Araç Kaplama Montajı Ne Kadar Sürer?

Vinil montaj süreleri işe göre değişir. Özel işiniz için bir sargının ne kadar süreceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için mağazamızla bağlantı kurun. Son teslim tarihiniz varsa veya yüklemenizi hızlandırmak istiyorsanız, buna göre plan yapıldığından dolayı firma ile iletişime geçin. Antalya otomobil kaplama hizmetlerinden yararlanmak için https://bossarackaplama.com/ sitesine giriş yapabilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.