You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Antalya Yüzme Kursu

Üye+
Antalya Yüzme Kursu
Antalya Yüzme Kursu

Yüzme kursu Antalya ile birlikte, siz de yüzmeyi en güzel şekilde öğrenmenin keyfine varabilirsiniz. Yüzme bilmeyen Antalyalılar, bu kursa uğrayarak, uzman eğitmenlerden kaliteli dersler alabilir.

Antalya’da faaliyet gösteren bu yüzme kursuna her yaştan kişi kolaylıkla katılabilecektir. Yaşınız ne olursa olsun, yüzme öğrenmeyi hayal ediyorsanız, Akdeniz Üniversitesi yüzme kursu ile birlikte, hayalinizi en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yüzme kursu bünyesindeki imkanlar son derece gelişmiştir. Büyük havuzlar, kalabalık olmayan eğitim seansları, profesyonel eğitmenler burada sizleri bekliyor olacaktır.

Avantajlı fiyatlarla, nezih bir yerde yüzme öğrenmeyi arzu eden tüm Antalyalıları Akdeniz Üniversitesi yüzme kursuna davet ediyoruz. Sevgilerimizle
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.