You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Apk İndirme Siteleri

yunuseliton
Ziyaretçi
Apk İndirme Siteleri
Site Adı: Apk TR Mod | apk indir
 
Site Adresi : apktrmod.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Android Package Kit olarak bilinen Apk, bu platformda paket dosya formatı olarak kullanılmaktadır. Apk dosyalar, Google Play gibi mobil marketlerden rahatlıkla kurulabilir. Apk indir işlemi ile site üzerinden dilediğiniz oyun grubunu kurabilmeniz mümkündür. Ancak oyunlarda yüksek levellere çıkabilmek için hileli olarak da kurulum yapabiliyorsunuz. Apk TR Mod sitesinin ana sayfasından hile yazarak arama yaptığınızda, farklı türdeki oyun gruplarını görebilirsiniz. Hile ile oyunları oynayarak, dilediğiniz oyun seviyesine kısa sürede ulaşabilirsiniz. Büyük oyunlardan küçük oyunlara kadar birçok oyun grubunu kurabileceğiniz çeşitlilikte seçenek sizlere sunulmuştur. Savaş, spor, çocuk oyunları ve çiftçi oyunları gibi daha birçok seçeneği bu platformda bulabilmeniz mümkündür.
 
Hile nedir sorusu ise oyun severlerin sık yönlendirdiği bir sorudur. Dolayısıyla oyun oynarken de hileli olarak oyunları geçmek ve yüksek levellere ulaşmak kolay bir durumdur. Apk olarak dosyaları indirerek, dilediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Bu anlamda, popüler oyun grupları ve oyunlar hakkında yapılan yorumları site üzerinde görebilirsiniz. Apk Tr mod sitesi, bu anlamda oyun severlere birçok farklı alternatif sunmaktadır. Site üzerinde hileli oyunlar şeklinde bir arama yaptığınızda hile indir ile hileli şekilde kurulum yapabileceğiniz içerikleri sıralı olarak görebilirsiniz. En popüler ve sevilen oyun içeriklerini bu şekilde oynayabilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.