You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Artvin Yöresel Ürün Sitesi

Artvin Yöresel Ürün Sitesi

yunuseliton
Ziyaretçi
Artvin Yöresel Ürün Sitesi
Site Adı: Tarlako.com - Yerel Mağaza Yöresel Ürün Ulusal Pazar

Site URL: https://www.tarlako.com/
 Artvin, ülkemizin Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan ve doğal lezzetleriyle bilinen bir ildir. Son derece taze ve doğal olan yiyeceklerin satışı ise bu platform üzerinden gerçekleştirilmektedir. Örneğin, sitede yer alan Artvin kestane balı her hastalığa faydalı olan bir üründür. Tamamen doğal yollarla elde edilen bu bal türü, lezzetiyle kullanıcılardan tam not almaktadır. Aynı zamanda, Artvin hatila balı ise yine kestane balı kadar lezzetli ve faydalı olan bir üründür. Site üzerinde yer alan ballar ve diğer ürünler, yöresel lezzet olarak satışa sunulur. Bu nedenle, sağlık için herhangi bir tehdit içermeyecek ürünleri site üzerinde görebilmeniz mümkündür.
 
Bu şehirde, büyükbaş hayvancılık rövanştadır. Dolayısıyla Artvin tereyağı ve benzeri süt ürünleri üretiminde de ilk sırada yer almaktadır. Tereyağının yanı sıra, kaymak, yoğurt ve benzeri süt ürünleri de sitenin ürün gamı içinde yerini almaktadır. Karadeniz’in yöresel lezzetleri, en lezzetli halleriyle kullanıcıların zevkine sunulmaktadır. Bunun yanı sıra, Yusufeli dut pekmezi ürünü de doğal olan yöresel lezzetlerden bir tanesidir. Site üzerinde, bu ürünlere benzer birçok yiyecek de bulunmaktadır. Örneğin, et ürünleri, süt ürünleri, kurutulmuş sebzeler, salamura asma yaprakları, organik tatlılar ve kahvaltılık ürünler seçenekler arasındadır. Bunun yanı sıra, baharatlar, kuru gıdalar, çaylar ve konserveler de sitenin ürün gamında yerini alır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.