You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Aydın Üniversitesi YÖS Hizmetleri

Aydın Üniversitesi YÖS Hizmetleri

yunuseliton
Ziyaretçi
Aydın Üniversitesi YÖS Hizmetleri
Site Adı: Aydın Üniversitesi YÖS
 
Site Adresi : yossateducation.net/universite/istanbul-aydin-universitesi
 
Site İçeriği & Amacı :
 
2004 yılında Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kurulan İstanbul Aydın Üniversitesi, Türkiye’nin en saygın üniversitelerinden biridir. Yurtiçi ve yurtdışı yayın ve araştırmaları ile günden güne büyüyen; akademik kadrosu, eğitim imkân ve olanakları, laboratuvar ve teknik ekipmanları ile eğitim dünyasının “enleri” arasına giren Aydın Üniversitesi, yerli ve yabancı uyruklu binlerce öğrenciye hizmet vermektedir. Aydın Üniversitesi YÖS (Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı) Kabul ile Dünya’nın birçok ülkesindeki yabancı öğrencilerin lisans ve yüksek lisans eğitimlerini desteklemektedir.
 
Aydın Üniversitesi YÖS puanına sahip öğrenciler, yüksek burs olanaklarından da yararlanmakta ve kayıt için gereken imtiyazlardan faydalanabilmektedir. Yabancı uyruklu öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği üniversitelerin başından gelen Aydın Üniversitesi başta olmak üzere birçok üniversite YÖS ile birlikte SAT (Eğitim Yetenek Testi) sınavına göre de bursları belirleyebilmekte ve hem öğrenim hem burs imkanlarından yararlanabilmektedir. Aydın Üniversitesi SAT ile bu üniversitenin ilgili bölümlerini kazanmaya hak kazanan yabancı uyruklu öğrenciler, diledikleri diploma özel üniversite imkanlarını da değerlendirebilirler. Yabancı öğrenci özel üniversite imkanlarını kullanmak isteyen öğrenciler için en uygun ücretlere en güçlü diplomaları ve yeterlilik belgelerini sağlayan kurumumuz ile artık siz de bu ülkeye yabancı olmayacak ve tüm profesyonel imkanlardan yararlanabileceksiniz. YÖS sınavı ile birlikte Türkiye’deki birçok üniversiteden yüksek burslar ile eğitim almak istiyorsanız, siz de hemen sitesi üzerinden kayıt işlemleri için detaylı bilgi alabilir ve danışmanlarımız ile detaylı görüş alışverişinde bulunabilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.