You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ayı Domuz Kovucu Sistemleri

Ayı Domuz Kovucu Sistemleri

yunuseliton
Ziyaretçi
Ayı Domuz Kovucu Sistemleri
Site Adı: Elektrikli Çit Sistemleri | Domuz Ayı için Elektrikli Çit. | YABANSAVAR
 
Site Adresi : www.yabansavar.com.tr
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Koyun, kuzu, inek ve benzeri besi hayvanlarının korunabilmesi için çeşitli cihaz ve koruma ürünlerine ihtiyaç olacaktır. Ayı domuz kovucu cihazlar, bu cinsteki yırtıcı hayvanları kovma görevini üstlenen ürünlerdir. Ayı ve domuz kovucu cihazların her zaman korunaklı olma özelliğine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hayvanlarınızın çiftlik ya da arazilerde korunabilmeleri adına, kovucu özelliğe sahip olan cihazları mutlaka kullanmanız gerekir. Site üzerinde bu cihazların yanı sıra, farklı hayvan kovucu ürün gruplarına da yer verilmiştir. Örneğin, elektrikli çit sistemleri olarak satın alabileceğiniz ürünler, hayvanlarınızın dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı korunmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra, hayvanlarınızın psikolojik olarak bu tel çitlerle eğitilmesi de mümkün olur. Elektrikli çit olarak satışa sunulan ürünler, hayvanlarınızın güvenliği ve işinizin yürümesi adına önemlidir.
 
Elektrikli tel çit ürünlerini dilediğiniz boyutta alabilmeniz mümkündür. Boyutunu arazinizin büyüklüğüne göre talep edeceğiniz bu ürünler, son derece kaliteli özelliklere sahiptir. Aynı zamanda, elektrik ile çalışan tel çit sistemlerin tasarruflu bir şekilde çalışması da bütçenize uygun hizmeti almanızı sağlar. Elektrik enerjisiyle çalışan tel çitlerin yanı sıra, izolatörler, kapı setler, çit cihazları ve çit telleri de seçenekler arasındadır. Güneş enerji panelleri, şarj kontrol cihazları, aküler ve hazır solar setler de siteden temin edebileceğiniz ürünlerden bir kaçıdır. Tercih edeceğiniz ürün gruplarıyla farklı işlemler yapabileceğinizden emin olabilirsiniz. Her bir hayvan koruyucu ürünün kendi içinde özel bir özelliği vardır. Bütün koruma ürün gruplarını site linkinden kontrol edebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.