You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Baskılı İş Elbiseleri Satış Sitesi

Baskılı İş Elbiseleri Satış Sitesi

Yeni Üye
Baskılı İş Elbiseleri Satış Sitesi
Site Adı: Makro İş Elbiseleri - İş Ayakkabıları - İş Güvenliği Ekipmanları

Site URL: www.makroiselbiseleri.com
 İş elbiseleri, çalışırken bireylerin iş kazalarından korunması için kullanılan ürünlerdir. Aynı zamanda, iş elbiseleri farklı baskılar ve amblemlere sahip olduğu için farkındalık yaratmak için de kullanılmaktadır. Örneğin, gece fark edilmesi için parlayan iş elbiseleri tasarlanmıştır. Baskılı iş elbiseleri genel olarak piyasadaki farklı sektörlerin ihtiyaçlarını gidermek için geniş bir kategoriye ayrılmaktadır. Seçenekler arasında; iş pantolonları, iş montları, elbiseler, önlükler ve benzeri ürün grupları yer almaktadır. Farklı sektörlere özel olarak geliştirilen birçok iş elbisesi modeli bulunmaktadır. Örneğin, iş önlüğü modelleri, yemek yapan aşçı ve garsonların kullanabilecekleri ürünlerdir. İş güvenlik ekipmanlarının toptan ya da perakende olarak alımını gerçekleştirebilirsiniz.
 
Önemli bir iş elbisesi modeli de baskılı ikaz yelek modelleridir. İkaz yelekleri, gece araçların rahatlıkla görebileceği şekilde tasarlanmıştır. Gece parlayan bir yapıya sahip olan baskılı ikaz yelekleri, belli sektörlerde sık kullanılan ürünlerdir. İhtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretilerek farklı iş elbisesi modelleri üretilmiştir. Elbiselerin yanı sıra, iş ayakkabısı modelleri de seçenekler arasındadır. Korunaklı iş ayakkabıları, ayakların ağır metallerden ve inşattaki çivi ve benzeri kalıntılardan korunmasını sağlar. Bu ayakkabıların uç kısmı korunaklı olduğu için herhangi bir darbe alma durumunda ayağınızın korunması mümkün olacaktır. Makro iş elbiseleri, garsonların, sanayi çalışanlarının gıda sektöründeki çalışanların kullanabileceği şekilde farklı farklı tasarlanır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.