You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Burun Estetiği Kliniği

Üye+
Burun Estetiği Kliniği
Site Adı: Op. Dr. Erhan Gezer - Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
 
Site Adresi : drerhangezer.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Burun estetiği yaptırmak isteyen bireyler, çeşitli sebepler ile bu yönteme başvurmaktadır. Burun şekil bozuklukları, burun kırılması, burnun şeklini beğenmeme ve çeşitli estetik kaygılar ile burun estetiği işlemi yaptırılmaktadır. Yapılacak olan her burun estetiği yöntemi, kişilerin yüz hatları göz önüne alınarak planlanır. Aynı zamanda, uzman estetisyenlerin kullandığı teknikler de zaman zaman değişkenlik gösterebilmektedir. Estetisyenler tarafından burnunuzun şekli göz önüne alınarak, yüzünüzle uyumlu bir burun tasarımı yapılmaktadır. Burun estetiğinin yanı sıra, farklı estetik kaygılarınızın da giderilebileceği hizmetler site üzerinde yer almaktadır. Örneğin, yüz estetiği yöntemi, farklı amaçlar ile yapılan bir tekniktir. Yüz germe, deformasyon giderme, yanak estetiği, göz kapağı estetiği, kaş ve çene estetiği gibi birtakım teknikler, bu işlemin içine girmektedir. Aynı zamanda, yüzünüzdeki doku eksikliklerinin giderilmesi adına, yağ enjeksiyonu da yapılabilmektedir.
 
Büyük ameliyatların yanı sıra, küçük medikal estetik yöntemleri de firmadan alabileceğiniz hizmetlerdir. Botoks, dolgu, dermapen, mezoterapi, gençlik aşısı, somon DNA, PRP, Kök hücre ile cilt gençleştirme, kimyasal cilt soyma, dermabrazyon gibi teknikler medikal estetiğe girmektedir. Bu anlamda yaptıracağınız düzenli estetik işlemler, daha genç ve dinamik bir görünüm elde etmenizi kolaylaştıracaktır. Bunun yanı sıra, estetik cerrahi uzmanı hizmetleri profesyonel kişilerce sunulmaktadır. Site üzerinden talep edeceğiniz hizmetler, farklı estetik kaygılarınızın giderilmesine yardımcı olacaktır. Çeşitli estetik ameliyatlar, medikal estetikler, KBB ve BBC gibi tekniklerin alanında uzman estetisyenler tarafından yapıldığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda, bütün yapılan işlemlerin son derece yeni teknikler kullanılarak gerçekleştirilmesi, çıkan işlerin başarılı olmasına yardımcı olmaktadır. Kişisel estetik ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, çeşitli estetik ve medikal işlemlerin yapıldığını söyleyebiliriz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.