You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Çocuklar İçin Yüzme Dersi

Çocuklar İçin Yüzme Dersi

Üye+
Çocuklar İçin Yüzme Dersi
Çocuklar İçin Yüzme Dersi

Antalyayuzmekursu.net hem çocuklar hem de yetişkinler için birebir ya da grup yüzme dersi vermektedir. Alanında uzman ve sertifikalı antrenörler ile eğitim hizmeti vererek adından sık sık söz ettirmektedir.

Farklı Saat Seçenekleri ile Eğitim

Yüzme kursu Antalya hizmetinden istediğiniz saatte yararlanabilirsiniz. Firma öğrencilerinin müsait olduğu zamanlarda program yaparak istedikleri saatte yüzme eğitimini almalarını sağlamaktadır.

Yüksek Memnuniyet Garantisi

Antalya Kurs Merkezi uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu deneyimleri ile kaliteli bir şekilde hizmet vererek müşterilerini %100 memnun etmektedir. Öğrencileri ile her zaman iletişim halinde olarak yüzme konusunda çok daha iyi yerlere gelmeleri için çok çalışmaktadır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.