You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

CoinEx Küresel Dijital Para Değişim Platformu

CoinEx Küresel Dijital Para Değişim Platformu

yunuseliton
Ziyaretçi
CoinEx Küresel Dijital Para Değişim Platformu
Site Adı: CoinEx - Küresel Dijital Para Değişim Platformu
 
Site Adresi : www.coinex.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Dijital para ile ilgili işlemlerin güvenilir bir şekilde yapılması için güvenilir sitelerden destek almalısınız. CoinEx platformu bu anlamda güvenle kullanabileceğiniz bir sitedir. Kripto para alım satım işlemi yapabileceğiniz bu platformda dijital para değişim işlemi de yapabiliyorsunuz. Coin bilgisini almak için piyasa verilerini CoinEx sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda, gerçekleştireceğiniz işlemleri kendi geliştirdiğiniz yüksek erişim motoru ile kolayca yapabilirsiniz. Bu platform, yaklaşık olarak 200’ün üzerinde ülkede dijital parayla ilgili işlem yapmak için çeşitli hizmetler sunmaktadır. Çok sayıda, dijital varlık işleminin yapılabileceği hizmet gruplarını CoinEx sitesi üzerinde bulabilirsiniz. Örneğin, bitcoin almak isteyen bir yatırımcı siteyi rahatlıkla kullanabilir.
 
Küresel piyasa hizmetleri konusunda da site üzerinden destek alabilirsiniz. Küresel olarak çalışan kripto yatırımcıları, çok dilli hizmetlerden yararlanabilirler. Son derece kaliteli varlıklar, çoklu güvenlik stratejileri ile gerçekleştirilmektedir. Altcoin alım satım işlemleri için de güvenilir olan bu site üzerinden destek alabilirsiniz. Çeşitli token listeleri, ekosistem oluşumu, piyasa yapıcı ayrıcalıklar gibi işlemleri de site üzerinden yapabilirsiniz. Dijital varlıkların toplandığı yer olan bu sitede küresel dijital varlık değişimleri yapabilirsiniz. Piyasa hakkında da detaylı bilgi edinmek için CoinEx adresine gelebilirsiniz. CoinEx sitesi üzerinde 500’ün üzerinde coin türü bulunmaktadır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.