You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Diz Altı Protez Bacak Ürünleri

Diz Altı Protez Bacak Ürünleri

yunuseliton
Ziyaretçi
Diz Altı Protez Bacak Ürünleri
Site Adı: Luxmed Protez Kliniği
 
Site Adresi : luxmedprotez.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Aktif vakumlu protezler, diz altı protez bacak için en kullanışlı protez bacak çeşididir. Vakum sayesinde hasta daya rahat etmektedir. Hasta ameliyat olduktan sonra 3 ay kadar bekledikten sonra geçici protez ayak çalışması yapılmaktadır. Ameliyat bittikten sonra dikişlerin alınması için beklenmesi gereklidir. Dikişler alındıktan sonra günlük egzersizler yapılmalıdır. Hem de fizik tedavi süreci başlar. Psikolojik ve fiziksel olarak protez işlemine hazırlık yapılmaktadır. Daha sonra ise tedavi başlar. Protez işlemleri için SGK'nın koyduğu şartlara uyum sağlandığında devlet ödemesi yapılmaktadır.
 
Vakum sistemli protezlerin kullanım ömrü 5 yıldır. Kullanıma bağlı olarak bu süre 7 ila 8 seneye kadar çıkmaktadır. Bu protezlerin garanti süresi ise 2 yıldır. Silikon materyallerin ise garanti süresi 6 aydır. Luxmed olarak, en kaliteli markaların hizmetini vermekteyiz. Teslim ettiğimiz protezle ilgili her sorununuz için 5 yıl boyunca teknik destek hizmeti de vermekteyiz. Kliniğimize aktif vakumlu protez için başvurduğunuzda gerekli tetkikler yapıldıktan sonra protez teslim süresi 1 hafta sürmektedir.
 
Diz altı protez bacak çeşitleri içerisinde; Ottobock diz altı aktif vakum sistemli protezler, Össur diz altı aktif vakum sistemli protezler ve yerli üretim protezler bulunmaktadır. En iyi diz altı protez diye bir durum yoktur. Diz altı protezlerin en iyisi hastaya en iyi uyum sağlayanıdır. Çoğunlukla hastaların en çok tercih ettiği protezler Ottobock ve Össur markalarının protezleridir. Karbon soketler kişiye özel olarak tasarlamaktadır. Hastanın kilo alması veya vermesi gibi durumlarda karbon soketin yenilenmesi gerekmektedir. Karbon soket 3 gün içerisinde yapılmaktadır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.