You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

dogrukod.com Teknoloji blogu tantımı

dogrukod.com Teknoloji blogu tantımı

Yeni Üye
dogrukod.com Teknoloji blogu tantımı
* Site adı : Doğru kod
* Site adresi : https://www.dogrukod.com/
* Açıklama : Yazılım, php, C# ve python gibi konularda rehber blog yazıları paylaşılan blog sitesi
* Görsel :

[Resim: j1tbaN.png]


Doğru kod, yazılım, donanım ve teknolojik gelişmelerden anında haber alabileceğiniz, istediğinizde ücretsiz yazılım dersi alabileceğiniz bir öğrenim ortamıdır. Sitede dilediğiniz yazılım dilini en ince ayrıntısına kadar anlatımını, uygulamalarıyla birlikte görebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.[/font][/size]
Sitenin amacı, her yaştan ve her düzeyden insanın yazılım ile ilgili bilgilere ücretsiz ve anında ulaşabilmesini sağlamaktır. Bunu yaparken sizden herhangi bir ücret talep etmeden size ücretsiz yazılım dersleri, donanım bilgileri ve teknolojik gelişmeler hakkında bilgiler vermektedir.

Peki onlarca sitenin arasından nede dogrukod.com u seçmeliyiz? Cevap basit. Onlarca sitenin ücretli olarak sunduğu dersleri sizlere hiçbir ücret talep etmeden önünüze sererek "Bilgi paylaştıkça çoğalır" mottosuyla hareket ediyor.

Anlatımda kullanılan dil ve basit örnek teknikleriyle sizlerin en kısa sürede kendinizi geliştirerek iyi birer yazılımcı olması için ücretsiz ve kaliteli yazlım dersleri sunuyor.
Daha fazla uzatmadan hemen öğrenmeye başlamak için : www.dogrukod.com
En son düzenleme: 07-01-2021, 18:38 codigator.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Administrator
RE: dogrukod.com Teknoloji blogu tantımı
Başarılı site  Shy
En son düzenleme: 07-01-2021, 20:58 admin.
Bunu ilk beğenen sen ol.
(MCD) Super Admin
RE: dogrukod.com Teknoloji blogu tantımı
Bu siteyi ziyaret etmem için geçerli bir sebeb var mı sizden farkı nedir ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Administrator
RE: dogrukod.com Teknoloji blogu tantımı
(10-01-2021, 18:23)MCD demiş ki: Bu siteyi ziyaret etmem için geçerli bir sebeb var mı sizden farkı nedir ?

Bu tarz siteler saf bilgi ile doludur. Blog siteleri bir konu hakkında detaylı ve faydalı bilgiler barındırır ziyaret etmenizi tavsiye ederim.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.