You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de!

Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de!

Yeni Üye
Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de!
Site Başlığı: Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de!

Site Adresi: https://www.ruumstore.com

Site Logosu: [Resim: logo2.jpeg]

2019’da Doğtaş’ın e ticaret yüzü olarak kurulan ruumstore.com fonksiyonel ve modüler mobilya sektöründe hızla büyümeye devam ediyor.

 Minimal metre karelere akılcı çözümler sunmanın yanı sıra; fütürist anlayışıyla insansız mağaza gibi projelerini geliştirerek e-ticarete yeni soluklar kazandırıyor. Bu mağazaların adını Ruum Verse ismiyle yaygınlaştırmaya hazırlanan ruumstore.com, web sitesindeki arttırılmış gerçeklik seçeneğini bu mağazalarda 3D olarak sunacak. Artık mobilya tüketicileri 3D gözlüklerle donatılmış Ruum Verse mağazalarından alışveriş yapabilecek.


Sektörünün en yenilikçi unvanına sahip olarak Ruum Store ‘’yeniliğe yer aç!’’  Mottosunu sahiplenen ruumstore.com metaverse mağazası için de kolları sıvadı.


Dijtital alt yapılarını en güçlü ve hızlı şekilde kullanabileceklerine emin olan ruumstore.com, metaverse mağazalarının tasarımını tamamlıyor. Mayıs ayı içerisinde mağazayı tüketicilere açacağını duyurdu. Aynı zamanda Ruum Store müşterilerini NFT içeriklerle ilgili sürprizler de bekliyor. Tüm detayları www.ruumstore.com veya Ruum Store sosyal medya hesapları üzerinden öğrenebilirsiniz.

[Resim: logo1-1024x576.jpeg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.