You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Duruonline E-ticaret Sitesi

Duruonline E-ticaret Sitesi
[Resim: jchanbi.png]
Site Adı: Duruonline
 
Site Adresi : duruonline.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
E-ticaret siteleri sayesinde istediğiniz ürün veya hizmet içeriğine hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç duyulan her ürünü ekonomik fiyatlara alabilirsiniz. Alışveriş yapacağınız zaman geniş ürün yelpazesi ile sizlere yardımcı olacak isim Duru Online sitesi olacaktır. Çocuk ürünlerinden ev aydınlatmasına kadar tüm ürünleri bünyesinde bulundurma ve özel fiyat içeriği ile yardımcı olmaktadır. Sitede petshop ürünleri de yer alıyor. Mama türlerinden istediğinizi alabilirsiniz. Hızlı kargo avantajı ile de adresinize kadar ulaştırılmaktadır.
 
Eticaret sektör içerisinde kaliteli ürünleri ile en çok tercih edilen ve bunu da alanında uzman kadrosu ile sunan Duru Online sitesinden kolayca dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Ürünlerini kaliteli olarak veren firma ekonomik bir fiyat politikası benimsemektedir. Buda en iyi sonucun alınmasına imkân sağlıyor. Kamp yapmak isteyenler için de gerekli olan malzemeleri sunan adres tüm hizmetini müşteri memnuniyet ilkesine uygun olarak veriyor. Kozmetik ürünlerinde de marka değerleri sunmakta ve kolay bir alım yapmanıza imkân sağlamaktadır.
Bunu ilk beğenen sen ol.
RE: Duruonline E-ticaret Sitesi
Site Adı: Bullish Mode | Kriptopara Konsept Mağazası
 
Site URL: bullishmode.com
 
Sevdiklerinize veya arkadaşlarınıza hediye almak istediğinizde özel tasarımlı kupa bardak modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz bardak seçiminde mutlaka kaliteye önem vermeniz gerekir. Bu sayede uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz. Bullish Mode bu konuda profesyonel tasarımları sizlere ayrıcalıklı olarak sunuyor. Bundan dolayı güvenle tercih edebilirsiniz. Kupa bardak fiyatları ise ekonomik olması ile karşınıza çıkıyor. Sizde kaliteli ve dayanıklı bu ürünleri tercih ederek güvenilir bir şekilde alım yapabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Kupa bardakların üzerinde yer alan bitcoin tasarımları da oldukça dikkat çekicidir.
 
Bitcoin hediyelik eşya ürünleri arasında yer alan kupa bardak modelleri eşsiz tasarımı ile dikkat çekiyor. Ayrıca iç kısmı da özel bir tasarıma sahiptir. Buda herhangi bir içeceği içmeyi daha kolay bir hale getirmektedir. Bitcoin kupa bardak fiyatları konusunda en iyi sonucu elde etmek isterseniz size yardımcı olacak isim bullishmode.com sitesi olacaktır. Bitcoin hediyelik ürünleri arasından size tercih edebilir ve kaliteli bir kullanım elde edebilirsiniz. Hemen ürünleri incelemek için siteye gelebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
RE: Duruonline E-ticaret Sitesi
[Resim: f5vm8uj.png]
 
 
Site Adı: Çok Kitap, İyi Fiyat - KitapEvi- %70'e Varan İndirimler
 
Site URL: www.kitapevi.com
 
Günümüzde kitap siteleri, pek çok farklı türdeki yayınevinin ve yazarın kitaplarına yer veren oluşumdur. Aradığınız nitelikteki kitaplar ile okumanın tadını çıkarmak isterseniz en iyi kitap çeşitlerini ve Dostoyevski kitaplarını da Kitap Evi sitesinde bulabilirsiniz. Roman, masal, çeşitli şiir kitabı, kişisel gelişim, okul kitapları ve yardımcı kitaplar gibi pek çok farklı türdeki kitapları ve Küçük Prens kitabını Kitap Evi aracılığı ile en uygun fiyata sipariş verebilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneği, kaliteli yayınevleri ile kitap sitelerinin olmazsa olmazıdır. Güvenli ve kaliteli bir alışveriş için hemen Kitap Evi adresinde bulunan kitapları incelemeyi unutmayın.
 
Kitap siparişlerinizde aldığınız kitapların hangi yayınevi tarafından sunulduğu oldukça önemlidir. Tamda bu nokta Kitap Evi platformu siparişlerinizde sizler için birçok farklı ve kaliteli yayınevleri ile çalışmaktadır. Bu nedenle siz değerli kitapseverlerin her zaman kaliteli kaynaklara erişimini kolaylıkla sağlamayı hedeflemektedir. Kitap Evi sitesinde bulunan farklı türdeki romanlardan olan Stefan Zweig seti gibi romanlara tek tıkla kitapevi.com ile hızlıca ulaşabilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
RE: Duruonline E-ticaret Sitesi
Site Adı: HaydiKart
 
Site URL: haydikart.com.tr
 
Dijital kartvizit, şimdilerde pek çok firma ve markanın başlıca tercih ettiği kartvizitler arasında yer alıyor. Dijital kartvizitlerde markanın ismi sosyal medya kimlikleri adresleri telefon numarası ve yer almasını istediğiniz pek çok bilgi yer alıyor. Bu şekilde dijital kartvizitler şimdiki dönemde en sık tercih edilen ve pek çok rağbet ettiği bir karttır. NFC kartvizit ise yine aynı şekilde kişisel bilgilerin çoğunu içeren IBAN numarası kimlik numarası gibi pek çok durumu içeren sistemlerdir. Bu kartvizit sistemleri yine dijital platformda en çok tercih edilen sistemler arasında yer alıyor. Bu çeşitte kartvizitlerle beraber pek çok markalar özellikle dijital anlamda NFC kartviziti tercih ediyor. Tamamen kaliteli bir profilde üretilen NFC kartvizitler dijital platformda sunuluyor. Dijital platformlarda firmanın marka ve gelişmişliğinin ilerletmek adına özellikle dijital kartvizitler daha fazla ön plana çıkıyor. NFC kartvizitler ise bu seçeneklerden biridir.
 
Elektronik kartvizit, tıpkı kağıt kartvizitler gibi markanın profilini belirleyen ve e-posta ile birlikte kullanılabilen dijital kartvizitlerdir. Elektronik kartvizitleri yine hep aynı şekilde dijital platformda pek çok kişiye göndermek ve markanın isim bilgilerinin yer alması mümkündür. Bu kartvizitlerle birlikte platformlarda daha iyi şekilde yer almak ve daha profesyonel bir izlenim vermek mümkündür. Bu tarz kartvizitler özellikle yeni nesil teknolojide en sık tercih edilen çeşitlerden biridir. Özellikle dijital platform üzerinden kullanılabildiği için pek çok kişinin başlıca tercihleri arasında yer alıyor. Elektronik kartvizitler şimdiki teknoloji ile birlikte her zaman tercih edilen ve oldukça kaliteli bir kullanıma sahip olan kartlardır.
 
QR kartvizit, üzerinde siyah kolların bulunduğu ve bu kolların içerisinde geniş bir metnin yerleştirebildiği kartvizit türüdür. Yeni teknoloji ile birlikte bu tarz kartvizitler görünüm olarak da profesyonel olmasının yanı sıra kod sistemi ile çalışmaktadır. Kaliteli bir çalışma sisteminin olması ile birlikte tamamen profesyonel şekilde firmalar tarafından her zaman tercih edilebilir. Akıllı temassız kartvizit, yine kişisel bilgilerin içerisinde bulunduğu ve özellikle temassız olması ile birlikte hijyenik anlamda pek çok kişi tarafından tercih edilen bir kart türüdür. Temassız kartlar özellikle pandemi döneminden sonra ön plana çıkan ve Dijital anlamda kullanılması gereken yeni nesil teknoloji ürünlerdir. Tüm dijital ve gelişmiş kartvizit hizmetleri için en iyi hizmet almak ve detaylı bilgi almak için haydikart.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
RE: Duruonline E-ticaret Sitesi
Site Adı: E-Hafriyat - Hafriyat Fiyatları ve Mıcır Fiyatları Ücretsiz Keşif
 
Site URL : e-hafriyat.com
 
İstanbul sıva kumu fiyatları özellikle birçok farklı hizmet alanında ve işlemlerde kullanılan kumlardır. Sıva kumlar, doğal içerikte olan ve özellikle tuğla aşamalarında işlemleri daha kolaylaştırmak adına ince yapıda olan bir kum türüdür. İnce dokuya sahip olan sıva kumlar özellikle hafriyat aşamalarında sıklıkla gereksinim duyulan olmazsa olmaz kumlar arasındadır. Sıva kumların ince dokuda olmasından dolayı tuğla işlemlerini daha kolay ve hızlı şekilde yapılmasına yardımcı olduğu bilinir. Aynı zamanda kaliteli tuğla işlerinin çıkması için sıva kumlar daha sık tercih edilmesi gereken konulardır. Kaliteli ve ince alt yapı kumu ince dokuda olan sıvı vakumlar sayesinde pek çok kişi bu kumları hafriyat sektöründe sıklıkla tercih ediyor. Aynı zamanda ekonomik olması sebebiyle az maliyetli olan bu kumlar hem işlevleri hem de fiyatları ile ön plana çıkıyor. Pek çok kişinin başlıca tercihi olan sıva kumlar her zaman tuğla sektörlerinde ve hafriyat sektöründe tercih edilebilir.
 
Mıcır fiyatı ise yine aynı şekilde ekonomik olan ve İstanbul hafriyat fiyatları alanında sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Ekonomik fiyatta olduğu için mıcır ya da her zaman sahip olunabilir. Elektrik kumu ise yine ince dokuda olduğu için hafriyat alanlarında tercih edilen konulardandır. Hafriyat sektörü başından sonuna hassas bir sektör olduğu için özellikle malzemelerin her zaman doğru kullanılması önem taşır. Doğru kumlar ve doğru ekonomik düzeyde fiyatlarla birlikte hafriyat işlemini başından sonuna sorunsuz şekilde gerçekleştirmek mümkündür. Sonuçlarında ise her zaman iyi durumlar elde edilebileceği için pek çok kişi doğru adresten kum hizmeti almayı tercih ediyor. Böylelikle bu kumlara hem ekonomik fiyatlarla hem üst düzey kalitede sahip olmak mümkün oluyor. Özellikle sıva kumlar ince dokuda olduğu için tuğla işlemlerinde her zaman tercih ediliyor. Kaliteli dokuda olan sıva kumlar, az maliyetli olması ile rahatlıkla tercih edilebilir. İstanbul şap kumu fiyatları ve bunun gibi pek çok kumdan her zaman en iyi şekilde faydalanmak ve kaliteli bir hizmet almak için e-hafriyat.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
RE: Duruonline E-ticaret Sitesi
Site Adı: Birçok Kategoride Ürün Akla Uygun Fiyatlar, Akla Uygun İndirimlerle!
 
Site URL: www.aklauygun.com
 
Sağlıklı bir beslenme organik gıdalar ile mümkün olmaktadır. Özellikle yoğun geçen gün aktivitelerinden sonra bireyler organik takviye edici gıdaları tercih etmektedirler. Bu gıdalar arasında yer alan içilebilir bentonit kili sıvı solüsyon zenginleştirilmiş bentonit içeren takviye edici gıda üründür. Üstelik bentonit kili tamamen doğal bir maddedir. Düzenli ve yeterli miktarda tüketildiğinde vücudunuzda yer alan her türlü zararlı bakterileri, parazitleri, toksinleri, ağır metallerin atılımına yardımcı olmakta ve sindirim sisteminizin de düzenli çalışmasını sağlamaktadır. Sizlerde içilebilir bentonit kili ürünü için AklaUygun e-ticaret sitesini ziyaret edebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.
 
AklaUygun ticaret sitesi ayrıca organik gıda ürünlerinin dışında anne bebek bakım ürünleri kategorisinde de yüzlerce farklı ürünü en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. Anne ve anne adaylarının en çok aradığı giyim, oyuncak, bakım ürünleri, emzirme ürünleri, sağlık ürünleri ve daha fazlası bir tık uzağınızda. Üstelik en zararsız bebek deterjanı ürünlerinde indirimli fiyatlar sizleri beklemektedir. Sizlerde bebeğiniz için en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri hemen sipariş vermek ve incelemek için aklauygun.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
RE: Duruonline E-ticaret Sitesi
Site Adı: PermoOnline - Permolit Boya Online Satış Noktası
 
Site URL: www.permoonline.com
 
Site Hakkında:
 
PermoOnline boya alışveriş sitesinde Permolit boyaların her türlü çeşidinin bulmanız mümkündür. Permolit boyalar farklı renk ve özellikleri ile hem iç mekânlarda hem dış mekanlarda hem de tavanlarda kullanıma uygundur. Bununla birlikte Permolit boyaları ahşap yüzeyler üzerinde de güvenle kullanabilirsiniz. Su bazlı bir yapıya sahip olan Permolit süper tavan boyası çabuk kuruma özelliğine sahiptir. Permolit iç cephe boyası evlerin tüm odalarında güvenle kullanılabilir özellikle çocuk odalarında kullanılan bu boya çeşitlerinin aynı zamanda Permolit dış cephe boyası olan çeşitleri de mevcuttur.
 
Permolit boyalar farklı özelliklere sahiptir ve hem iç hem de dış mekânlarda güvenle kullanılabilir. Kullanım alanına göre tercih edeceğiniz Permolit boyalar farklı gramajlar ile satılır. Bu da boyanın fiyatını önemli ölçüde etki eder. Permolit boyalar herkesin ihtiyacına uygun gramajlarda satılır ve renk seçeneği de oldukça fazladır. Bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olan boyaları, PermoOnline sitesinden Permolit boya satın al seçeneği kolayca satın alabilirsiniz. Ürünleri incelemek ve satın almak için permoonline.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
RE: Duruonline E-ticaret Sitesi
Site Adı: Bilmeceler | Zor Bilmeceler | Bilmeceler ve Cevapları
 
Site URL: www.kocamanbisite.com/bilmeceler
 
Okul öncesi bilmeceler öğrencilerin eğlenirken öğrenmeleri ve düşünme becerilerini geliştirmeleri için önemlidir. Okul öncesi bilmeceler, çocuğunuzun her zaman oynamak istediği oyunlardan biri olabilir ve aynı zamanda çocuğunuzun bir olaya farklı bir bakış açısı getirme ve problem çözme becerilerini geliştirir. Bu amaçla, bu oyunu oynamanızı kolaylaştırmak için çocuklar için bilmeceler ve cevaplarını derledik. Çocuğunuzun bu okul öncesi bilmecelere verdiği farklı cevaplar, hayal dünyasının ne kadar büyük olduğunu da ortaya çıkaracaktır. Çocukların zihinsel gelişimlerini akıl ve zekâ oyunlarıyla destekleyen en zor bilmeceler için sayfamızı tıklayın.
 
Bilmeceler birçok kişi için ilgi çekici ve günümüzde sık sık kullandığımız eğlenceli aktivitelerdendir. Çocukların veya bireylerin günlük ihtiyaçlarından ziyade öncelikli olarak ev ödevlerine ya da projelerine destek olmak amacıyla ziyaret ettikleri bilmece sitelerinin, bilmecelerin araştırılmasında, takdir edilmesinde ve öğrenilmesinde önemli bir yeri vardır. Ayrıca siteye birçok farklı mesleklere ve yaşa sahip ebeveynlerde girip bu içerikleri öğrenmektedirler. Bu da sitenin takipçilerinin ve sitenin hedef kitlesinin sadece çocuklar olmadığını gösteriyor. Sizlerde aradığınız tüm bilmeceleri kocamanbisite.com/bilmeceler sitesinden bulabilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
RE: Duruonline E-ticaret Sitesi
Site Adı: Toshiba Klima – AES Mühendislik
 
Site URL: aesmuhendislik.com.tr
 
Toshiba ısı pompası, klimalarda kullanılan bazı parçalarından birisidir. Toshiba ısı pompası, makinelerdeki atık ısıyı geri kazanır ve bunu elektrik veya ısı üretmek için kullanarak enerji maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olur. Toshiba ısı pompaları doğal enerji kullanır. Dış üniteler, ısıyı dış havadan alır ve ısıtma için yeterince yükseğe çıkarır. Daha sonra bu ısı, soğutucu boru vasıtasıyla iç üniteye aktarılır. Kompakt dış ünite, delmeye veya kazmaya gerek kalmadan daireler dahil her eve kolayca sığar. Dış ünite iki kapasite aralığında mevcuttur. Bu sayede klimanızda en az yakan klima özelliği sağlanmış olur.
 
Toshiba ısı pompaları, fosil yakıtlara veya elektriğe dayalı geleneksel ısıtma sistemlerinden 5 kat daha verimli çalışır. Dış havadan gelen ısıyı kullanarak daha az enerji harcayacak ve kesintisiz konforu yaşamaya devam edeceksiniz. Ayrıca, çok düşük bakım gereksinimleri nedeniyle işletme maliyetleri son derece düşüktür. Toshiba klima bayi olan AES Mühendislik ile sizlerde bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu ürünlerde kompresör teknolojisi ile enerji tasarrufunuz daha da yüksek olacaktır. Sizlerde tüm klima modellerini ve renkli klima modellerini aesmuhendislik.com.tr sitesinden inceleyebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
RE: Duruonline E-ticaret Sitesi
Site Adı: Karekod Menü Yazılımları
 
Site URL: qrmenuden.com
 
QR menü, müşterilerin akıllı telefonlarından masada veya uygun alanda bulunan karekodu okutarak görüntüleyebilecekleri dijital menüdür. Masalarda fiziksel menü ihtiyacını ortadan kaldırarak daha hijyenik bir müşteri deneyimi yaratır. Karekod menü ise tıpkı marketlerde gördüğünüz barkodlar gibi bir görseldir. Bir müşteri bunu akıllı telefonundan okuttuğunda, otomatik olarak bir web sitesine veya uygulamaya yönlendirilir. Tamamen temassız bir sipariş deneyimi olan bu uygulama sayesinde müşterileriniz dijital menüye hızlıca erişir.
 
Restoranınızda dijital restoran menü kullanmak için sosyal mesafeden başka nedenlerde var. Bir restoranda QR menü kullanmanın en büyük avantajı, müşterilerin dokunmak zorunda oldukları şeylerin sayısını azaltmaktır. Genellikle bir grup müşteri restoranınızı ziyaret ettiğinde, ne yiyeceklerine karar verirken menüyü masada dolaştırır. Bu yüzden karekodu masalarda kolaylıkla görünebilecek yerlere koyarak müşterilerin zahmetsiz bir şekilde QR kodu okutmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerle personel arasındaki teması azaltırsınız. Zaman kaybı yaşamaz işleri daha hızlandırır. Baskı maliyetlerinden tasarruf edersiniz. Bu sistem dijital restoran yazılımıdır. Müşteriler kendi telefonlarından temassız sipariş verebilir ayrıca restoran yönetimi sistemidir. Mutfakta siparişin durumu görülebilir. Müşteriler adisyonlarını online olarak ödeyebilirler. Daha detaylı bilgi için qrmenuden.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.