You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Duruonline E-ticaret Sitesi

Yeni Üye
Duruonline E-ticaret Sitesi
[Resim: jchanbi.png]
Site Adı: Duruonline
 
Site Adresi : duruonline.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
E-ticaret siteleri sayesinde istediğiniz ürün veya hizmet içeriğine hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç duyulan her ürünü ekonomik fiyatlara alabilirsiniz. Alışveriş yapacağınız zaman geniş ürün yelpazesi ile sizlere yardımcı olacak isim Duru Online sitesi olacaktır. Çocuk ürünlerinden ev aydınlatmasına kadar tüm ürünleri bünyesinde bulundurma ve özel fiyat içeriği ile yardımcı olmaktadır. Sitede petshop ürünleri de yer alıyor. Mama türlerinden istediğinizi alabilirsiniz. Hızlı kargo avantajı ile de adresinize kadar ulaştırılmaktadır.
 
Eticaret sektör içerisinde kaliteli ürünleri ile en çok tercih edilen ve bunu da alanında uzman kadrosu ile sunan Duru Online sitesinden kolayca dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Ürünlerini kaliteli olarak veren firma ekonomik bir fiyat politikası benimsemektedir. Buda en iyi sonucun alınmasına imkân sağlıyor. Kamp yapmak isteyenler için de gerekli olan malzemeleri sunan adres tüm hizmetini müşteri memnuniyet ilkesine uygun olarak veriyor. Kozmetik ürünlerinde de marka değerleri sunmakta ve kolay bir alım yapmanıza imkân sağlamaktadır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.