You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ekonomi Kitapları Önerisi

yunuseliton
Ziyaretçi
Ekonomi Kitapları Önerisi
Site adı: Scala Kitapçı

Site url: www.scalakitapci.com
 Ekonomi kitapları, ekonomistlerin ve iktisat okuyan öğrencilerin sıklıkla ilgilendiği içeriklerdir. Ekonomi kitaplarına bakılarak, çeşitli makale, tez ve ödevler de hazırlanabilmektedir. Bu yönde tercih edilebilecek birçok ekonomi kitapları seçeneklerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Yatırımcılık, bilgi ve deneyim, rekabet piyasası, para kayıt işlemleri ve yeni nesil ödenekler konusunda seçenekler arasındaki kitaplardan bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda, yatırım yapmayı düşünen bireyler de en iyi yatırım kitapları seçeneklerini bulabileceklerinden emin olabilirler. Ekonomist ve bu yönde kendini geliştirmiş yazarlar tarafından kaleme alınan birçok ekonomi kitabı bulunmaktadır. Kripto para, bitcoin gibi yeni nesil paraların nasıl yönetileceği konusunda da satışa sunulan kitaplardan destek alabilirsiniz. Aynı zamanda, borsa analizi yapmak amacıyla da bakabileceğiniz farklı türde kitaplar bulunmaktadır. Bu kitaplar sayesinde, borsa da nasıl işlem ve yatırım yapmanız gerektiğine karar verebilirsiniz.
 
Borsa temel analiz kitapları, girişimciler ve borsa da sıklıkla vakit geçiren bireyler tarafından tercih edilmektedir. Bu yönde yazılan kitaplar, en özel yazarlar tarafından kaleme alınmıştır. Borsayı tam olarak anlamak ve yatırımlarınızı iyileştirmek amacıyla borsa analiz kitaplarını gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda, edebiyat, sosyoloji, genel konular, inanç kitapları, mitolojik kitaplar, felsefe, hobi ve çocuk kitapları da seçenekler arasında yerini almaktadır. Farklı yayınevleri tarafından basılan bu yöndeki kitaplar, uygun fiyat oranlarıyla satışa sunulur. Scala Yayınevi tarafından basılan kitapları gözden geçirdiğinizde, kampanyaları, en çok satan kitapları, yeni çıkan kitapları da görebilirsiniz. Basılan kitaplar, farklı yazarlar ve yayınevleri tarafından çıkarılmıştır. Dolayısıyla kendi ihtiyacınız doğrultusunda yayınevi ve yazar seçimini de yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, askıda kitap kampanyasıyla da önemli kitapları alabilme şansına sahipsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.