You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

En İyi Fulfillment Hizmeti

Yeni Üye
En İyi Fulfillment Hizmeti
Site adı: Makrolog – E-Ticaretin yeni iş ortağı…

Site url: www.makrolog.ist
 İşletmeler için siparişlerin karşılanması, satış sorgulama ve benzeri durumlarda büyük bir öneme sahiptir. Ürünlerin müşteriye gönderimine kadar olan süreç fulfillment hizmeti olarak isimlendirilir. Bazı durumlarda ise bu terim dar dağılım eylemi ve lojistik işlevi de tanımlamaktadır. Geniş bir açıklama ile tanımlanacak olursa, müşterilerin siparişlerine yanıt verilme şekli olarak da açıklayabiliriz. Fulfillment hizmeti depo alanı aramakta olan şirketler için en iyi hizmetin alınabileceği bir çalışmadır. İşinize değer katmak istiyorsanız, bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Makrolog ile cihazlarınızdan stok durumunuzu takip edebilme şansına sahipsiniz. Siparişlerinizin gönderiminden öncesinde ve sonrasındaki birtakım durumlardan da haberdar olabilmeniz mümkündür.
 
Fulfillment Türkiye hizmeti dijital platformların ve geliştirilen yazılımlar ile sunulmaktadır. Bu yazılımlar sayesinde ise çabalarınızın operasyon kısmının yanı sıra, hizmet geliştirmeye yönelik de çalışmalar yapılmaktadır. Ürünleriniz için esnek bir depolama alanı yaratılmaktadır. Depolama alanını sağladığınızda ürünlerinizin güvende olmasını da sağlamış olursunuz. E-ticaret ortamında yeni olan işletmeler, sipariş taleplerini artırdığında depolama sorunları yaşayabilmektedirler. Bu gibi sorunlar yaşamamak için ürünlerinizi güvenli bir şekilde depolamak için bu yönde hizmetler alabilirsiniz. Sıfır maliyet ile özelleştirilebilen depolama alanları ve benzeri hizmetler de seçenekler arasındadır. Bu yönde profesyonel güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Şehir merkezine yakın olan depolama alanları da büyük işletmeler için avantaj sağlayacaktır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.