You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

En İyi Kişisel Gelişim Eğitimleri

En İyi Kişisel Gelişim Eğitimleri

yunuseliton
Ziyaretçi
En İyi Kişisel Gelişim Eğitimleri
Site Adı: Ümit Albayrak – Şifaya Giden Yol!
 
Site Adresi : umitalbayrak.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Kişisel gelişim, bireylerin kendilerini farklı konularda geliştirmesini baz alan çalışmalardır. Son zamanlarda, farklı konularda kendilerini geliştirmek için kişisel gelişim eğitimleri almaları gerekir. Kişisel gelişim eğitimleri sayesinde, yaşadığınız travmalardan kurtularak, olaylar karşısında doğru tepkiler vermeyi öğreneceksiniz. Aynı zamanda, insanlarla doğru iletişim kurmayı bu gelişim kurslarıyla öğrenebilmeniz mümkün olacaktır. Bu yönde alacağınız eğitim sayısı oldukça fazladır. Yüz yüze alacağınız eğitimlerin yanı sıra, online terapi hizmeti de bu platform tarafından alabilirsiniz. Kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra, frekans ile terapi eğitimleri, sarkaç eğitimleri ve biyoenerji eğitimlerini de bu platform üzerinden alabilmeniz mümkündür. Verilen bu eğitimlerde bilinçaltınızdaki bütün olumsuz problemlerden kurtulabilirsiniz.
 
Son zamanlarda en sık tercih edilen terapiler arasında; bilinçaltı terapisi yer almaktadır. Bilinçaltınızda yatan travmalar, olumsuzluklar ve benzeri sorunların derinine inilerek sorunlarınıza çözüm yolu aranmaktadır. Yeni bir uygulama olan tekno şifa eğitimi ise verimli olan eğitim türlerinden bir tanesidir. Bilinçaltınızın daha temiz olabilmesi adına, online terapi eğitimi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sembol dili eğitimi olarak da adlandırılan bilinçaltı eğitimi, travma temizliği yapmanıza olanak sağlayacaktır. Travmalarınız bulunduktan sonra, hastalıklarınıza şifa bulunarak bilincinizde şifalandırılacaktır. Bilinçaltınızın şifalanması adına bilinçaltı terapisi muhteşem bir çalışma olacaktır. Bu platform üzerinden sorunuzla ilgili çeşitli terapi hizmetleri alabilmeniz mümkündür. Kendinizi hiç olmadığı kadar iyi hissetmek ve psikolojik problemlerinizden arınmak adına site linkini detaylı bir şekilde ziyaret edebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.