You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

En İyi Teknik Servis Yazılımı

En İyi Teknik Servis Yazılımı

yunuseliton
Ziyaretçi
En İyi Teknik Servis Yazılımı
[Resim: 7y51cbb.png]
 
Site adı: Profesyonel Teknik Servis Yazılımı

Site url: www.onarimsorgula.com
 
Teknik servis yazılım hizmetleri, her türlü firma için sunulan teknik servis kayıtlarının tutulduğu çalışmalardır. Müşterilere cihazlar hakkında bilgi verebilecek gelişmiş bir sistem ise bu yazılımlarda kullanılmaktadır. Teknik servis yazılımı müşterilerin telefon numarasıyla cihazlarının durumunu öğrenebileceği niteliktedir. Ödeme yapılmasının gerektiği durumlarda ise rahatlıkla mobilden ödeme yapılabilmesi de mümkündür. Piyasa üzerinde birçok yazılım ekibi tarafından inceleme yapılarak yazılımlar kullanılarak kişilerin görüş ve talepleri alınır. Profesyonel bir ekip tarafından alınan görüş ve talepler günlerce yapılan çalışmalar sonucunda ortaya çıkar. Her daim iddialı olan teknik servis programı farklı sektörde faaliyet veren firmaların alabilecekleri hizmetlerdir. Web sitesi olmayan firmalar da teknik servis yazılım hizmetlerinden yararlanabilirler.
 
Teknik servis durumu da mobilden rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. Onarım sorgula sistemi için geliştirilen yazılımlar sayesinde ise kendi logo ve isminizi kullanarak da yazılımlardan yararlanabilirsiniz. Müşterilerinize oluşturulan link üzerinden de hizmet verebilmeniz mümkün olacaktır. Teknik servis yazılımlarında sitelerin ana dosyaları ve sunucuları tutulmaktadır. Dolayısıyla hiçbir müşteriye ftp giriş bilgileri verilmemektedir. Gerekli güncellemeler ve yenilikler sayesinde ise sistem saldırılarının önüne geçilmektedir. Bütün müşterilere istisnasız bu hizmetlerin sunulduğunu söyleyebiliriz. Teknik servis yazılımlarının piyasadaki yazılımlardan farkı ise müşteri talepleri ve isteklerine uygun analizler yapılmasıdır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.