You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

En Uygun ve En Kaliteli Oyun Alım Sitesi

En Uygun ve En Kaliteli Oyun Alım Sitesi

Yeni Üye
En Uygun ve En Kaliteli Oyun Alım Sitesi
Eğlence Yarım Kalmasın, Macera Bitmesin

Oyun denilince artık atari salonları akla gelmiyor, oyun denilince artık jeton akla gelmiyor. Artık, standart bir oyun değil, gerçek hayat algısı yaratan bir ortamın içinde başarıya ulaşmak için gayret ediyoruz. Normal pc oyunları için önemli olan sistem gereksinimleridir. Sistem gereksinimleri, işlemci, ekran kartı, ses kartı gibi performans gerektiren öğeleri ve ana kart gibi bu performans öğelerinin bağlı olduğu merkezdir.
 Sistem Yeterli Olması Oyun İçin Yeterli Midir?
 
Bilgisayar oyunları arasında öne çıkanlar arasında bulunan minecraft fanatikleri ve bağımlıları ile online oyunlar arasında hakedilmiş bir yere sahiptir. Minecraft, tek oyuncu modu ile oynanabildiği gibi, çoklu oyuncu seçeneği ile de oynanılmaktadır. Çok oyunculu seçenekle oyunu oynamak isteyenlerin, server hizmeti satın almak zorundadır. Fakat, serverlar çok hızlı kapanabiliyor ve oyuncu verdiği paranın karşılığını almadan yeni bir server satın almak zorunda kalabiliyor.
 
Gamente Minecraft Oyuncularının Buluşma Noktası
 
Gamente, minecraft premium paketleri ile, güvenilir ve kaliteli bir hizmeti oyunseverlere sunmaktadır. Server kapanma garantisi sunan sitemizden yapacağınız paket alımları, Gamente garantisi altındadır.
https://gamente.com/
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.