You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

EvlilikArayanlar.com Nasıl Çalışır?

EvlilikArayanlar.com Nasıl Çalışır?

Üye+
EvlilikArayanlar.com Nasıl Çalışır?
EvlilikArayanlar.com Nasıl Çalışır?

Evlilikarayanlar.com sitesinde profil oluşturma ve profil inceleme özellikleri bulunmaktadır. Site kullanıcılarına üye olmadan ve herhangi bir ücret ödemeden profil oluşturma ve profil inceleme fırsatı sunarak beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Profil oluşturmak için ise sürekli kullanmış olduğunuz e-posta adresinizin olması yeterlidir.

Ücretsiz Profil Oluşturma

Evlilik ilanları için hem erkek hem de bayan kullanıcılar profil oluşturabilmektedir. Üstelik bu işlem tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kaliteli Hizmet

Evlilikarayanlar.com sitesi deneyim ve tecrübeleri ile kullanıcılarına her zaman kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürerek niyeti ciddi olmayan ve sahte bilgileri olan kişilerin yeni profil oluşturmasına kesinlikle izin vermemektedir.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.