You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Fransa Turist Vizesi

Yeni Üye
Fransa Turist Vizesi
Fransa’ya seyahat etmek isteyen Hususi pasaport sahibi olan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Fransa vizesi sahibi olmaları gerekmektedir. Başvuru süresi ilgili vize başvuru formunun doldurulmasıyla başlamaktadır. Ardından gerekli evrakların hazırlanması ve evrak teslimi için gerekli randevunun alınması gerekmektedir. Randevu gününde hem evraklarınızı teslim edecek, hem parmak izinizi vereceksiniz.
Sonrasında başvuru işlemeniz tamamlanacaktır. Ardından vize neticesi beklenecektir.
 
Fransa Turist Vizesi BaşvurusuVize başvuru süreci korkutucu gözükebilir. Sanılanın aksine süreç ve adımlar doğru izlendiği takdirde zorlanmadan Fransa turist vizesi sahibi olabilirsiniz. Süreç öncelikle ilgili vize başvuru formunun doldurulmasıyla başlamaktadır. Form içerisinde ziyaretçileri bekleyen birçok soru var. İş bilgileriniz, maddi durumunuz, aile bilgileriniz ya da seyahat amacınız gibi oldukça çeşitli sorular vardır.
Bu sorulara eksiksiz olarak yanıt verilmesi gerekir. Fransa Konsolosluğu yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Bunun yerine hazırlanan vize başvuru formu ve evrakları göz önünde tutarak vize başvurunuzu değerlendirir. Sanılanın aksine bu süreç zor değildir. Önemli olan vize başvurusunun Fransa Konsolosluğunun istediği düzende gerçekleştirilmesidir. Fransa Vize Merkezi ile Konsolosluğun istediği düzende vize başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.
Hazırlanan evraklarda aynı titizlikte olmalı. Bunun yanı sıra Fransa Konsolosluğunun istediği düzene getirilmelidir. Bu evrakları inceleyen vize memuruna kolaylık olacaktır. Eğer evraklar hazırsa; Fransa turist vizesi ve ilgili evraklarla birlikte konsolosluğa teslim edilir. Ardından biyometrik işlemler gerçekleştirilir ve vize başvuru süreci tamamlanır. 

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.fransavizemerkezi.com/
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.