You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Google a Karanlık Mod Geliyor !

Google a Karanlık Mod Geliyor !

Administrator
Google a Karanlık Mod Geliyor !
[Resim: xytz7H.jpg]

Google, uygulamalarda ve internet sitelerinde oldukça yaygın olan masaüstü arama için karanlık mod çıkarıyor gibi görünüyor, test aşamasında olan çalışma sadece birkaç kullanıcı için yayına sürüldü. Değişiklik size sunulduysa ve sisteminiz karanlık moda ayarlanmışsa, Google'ın arama sayfalarının arka planı çok koyu gri olarak gözükecektir.

İşte Google'ın yeni karanlık modunun nasıl göründüğüne dair bir örnek:

[Resim: 00cZjI.jpg]


Birkaç Verge çalışanı, arama sayfalarını otomatik olarak karanlık moda geçirdi ve Google ve Twitter'daki bazı kişiler de yeni karanlık modu gördü. Ancak henüz herkesin sahip olduğu bir şey gibi görünmüyor.

Karanlık mod, gelecek günlerde bütün platformlara gelecek gibi duruyor. Bu durum son kullanıcılar için bir hayli sevindirici bir haber. Gece saatlerinde internette gezinirken beyaz sayfalar, kullanıcıların gözlerini yorabiliyor.

[Resim: dHDgAH.jpg]


Karanlık mod hayranıysanız, olaylarla dolu birkaç gün olmuştur. Twitter'ın karanlık modundaki değişiklikler, geçen hafta karanlık modları beklenmedik bir şekilde daha da kararınca bazı insanları habersiz yakaladı. Ve Microsoft şimdi siz karanlık modu kullanırken tüm belgelerin koyulaşması için Word'de yapılan değişiklikleri test ediyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.