You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Google Adwords (ADS) Nedir ?

Google Adwords (ADS) Nedir ?

Administrator
Google Adwords (ADS) Nedir ?
[Resim: 200px-Google_Ads_logo.svg.png]

Google Adwords (ADS) Nedir ?

Eski adıyla Google Adwords, yeni adıyle Google Ads, google tarafından ortaya çıkarılmış bir reklamcılık hizmetidir. Google Adwords ismi 2019 yılında güncellenerek Google Ads haline geldi. Google Ads'in asıl amacı google üzerinde reklam verecek olan kullanıcıların reklamlarını, istenilen kelimelerde ön plana çıkartmak. 

Google ads ile reklam yayınlamak isteyen kullanıcılar, reklamın verileceği anahtar kelime, yaş aralığı, bulunduğu bölge ve dil, ilgilendiği sektörler ve bütçe gibi geniş çaplı bir reklam ayarlamasına sahiptir. Kullanıcılar açısından reklam verilecek kişiler oldukça önemlidir ve dikkatlice ayarlanmalıdır. Sonuç olarak yemek ile ilgilenen birisine uzay teknolojileri reklamı çıkarsa bu iki taraf içinde olumsuz bir durumdur. Reklam verildikten sonraki süreçte; reklamların tıklanma oranları ve tıklama başına maliyeti gibi konularda raporlar hazırlanır ve kullanıcıya sunulur.
Bunu ilk beğenen sen ol.
(MCD) Super Admin
RE: Google Adwords (ADS) Nedir ?
Peki en etkili reklam yöntemi bu mu daha etkili yöntemler var mı ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Administrator
RE: Google Adwords (ADS) Nedir ?
En etkili yöntem google ads diyebilmemiz için bir çok parametre bulunmaktadır. Bir çok alanda araştırma yaptıktan sonra kesin bir şeye varmak daha mantıklı olur. Fakat benim fikrimi soracak olursanız bence en gelişmiş ve en verimli reklam ağı google adwords'dür(google ads).
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.