You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İç Giyim İmalatı Yapan Firmalar

İç Giyim İmalatı Yapan Firmalar

Yeni Üye
İç Giyim İmalatı Yapan Firmalar
Toptan İç Giyim ürünlerinde en hesaplı, kaliteli, keyifli alışveriş imkanını sunmaktadır. Pijama, , iç giyim, capri takım, çocuk iç giyim, erkek atlet.bayan külot, erotik ürün, kırmızı renkler mevcuttur
İç giyim imalatı sektöründe; Toptan ve perakende olarak Sütyen, Külot, Atlet, Fantazi İç Çamaşırı, Tayt, Body vb. ürünleri ile Tüketicileri tarafından kalite ödülüne layık görülen önder firma ve marka olarak gündemi yakından takip ederek dünya modasında söz sahibi olmayı kendi moda ve markasını bir yaşam stili haline getirmeyi hedeflemektedir.
Pamuk iplik telefi- Şapka Telefi- Üstüpü Telefi- Pnomofil Telefi- Penye telefi - Ring Üstübü ve Örgü Kumaşlarlar ham ve boyalı olarak alım satım yapılır. Firmamızın hedefi tekstil materyallerini..Ürünlerimiz özellikle hazır giyim, mücevherat, züccaciye ve kozmetik sektörlerine hitap etmektedir. Kutu ve poşetlere ofset baskıdan sonra her türlü ekstra efekt uygulanabilmektedir.

site : tumhantekstil.com/hizmet-Ic-giyim-Imalat-61.html
En son düzenleme: 19-04-2021, 18:40 admin.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.