You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

iPhone 7 Plus Batarya Çeşitleri

iPhone 7 Plus Batarya Çeşitleri

Üye+
iPhone 7 Plus Batarya Çeşitleri
iPhone 7 Plus Batarya Çeşitleri

iPhone 7 Plus telefonlarda en sık karşılaşılan sorun batarya sorunudur. Çoğu kişi birkaç yıl içinde telefonunun şarj tutmamasından şikayetçi olmaya başlar ve gün içinde birkaç kez şarj etme gereği ortaya çıkarak adeta telefon kullanmak bir kabusa dönüşebilir. Üstelik orijinal batarya bulmak çok zor ve maliyetlidir.

En İyi iPhone 7 Plus Batarya

İhtiyacınız olan iphone 7 plus batarya bataryası için Rova Bilişim’in ürününü deneyebilirsiniz. Orijinal bataryaya göre yüzde 30 daha fazla kapasiteye sahip batarya, 12 ay garantilidir.

Garantili iPhone 7 Plus Batarya

Rovabilisim.com adresinden dilerseniz iPhone 7 Plus bataryasını inceleyebilir, çok hızlı biçimde sipariş vererek sahip olabilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.