You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

iPhone Batarya Temini

Üye+
iPhone Batarya Temini
iPhone Batarya Temini

iPhone model telefonlar dayanıklı, uzun ömürlü ve performanslı cihazlar olarak öne çıkarlar. Fakat bütün elektronik cihazlar gibi iPhoneların da handikapları vardır. Bunların başında da bataryaları gelir. iPhone bataryaları bir süre sonra sıkıntı çıkarmaya başlar. Bu durumda güvenilir bir firmadan iPhone batarya temini yapmak gerekir.

Her Modele Uygun iPhone Batarya

Rova Bilişim iPhone modellerinin tamamına uyumlu bataryaların satışını yapmaktadır. Ürünlerine 12 ay garanti veren firma, yüksek kapasiteli ürünlerle karşınıza çıkmaktadır.

iPhone Bataryada Güvenin Adresi

Firma, uzun yılalrın bilgi, birikim ve kurumsallığı ile iphone batarya ihtiyaçlarını güvenilir biçimde karşılamaktadır. Rovabilisim.com üzerinden bütün illere satış yapmakta, ücretsiz kargo fırsatı sunmaktadır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.