You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İslami evlilik sitesi

Üye+
İslami evlilik sitesi
İslami evlilik sitesi

Siz de İslami bir evlilik sitesi aramakta iseniz, bu hususta tiavoo.com adresinden yararlanabilirsiniz. Site içerisine her gün evlenmek niyetiyle birçok insan giriş yapmaktadır. Bu insanların tek niyeti evlenmektir. Yani diğer sıradan evlilik sitelerinde olduğu gibi, evlilik dışı ilişki niyetiyle ilan açan kimse bu sitede yoktur. Eğer site içerisinde şüpheli bir ilan görürseniz, bunu site yönetimine de bildirebilirsiniz.

İslami Evlilik Sitesi olarak büyük beğeni toplayan tiavoo.com ile birlikte, siz de hayalini kurduğunuz evliliği gerçekleştirme şansı elde edebileceksiniz. Herkese şimdiden evlilik yolunda başarılar diliyoruz. Kuracağınız yuva, size bir ömür boyu mutluluk getirsin.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.