You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İstanbul Diş Kliniği

Yeni Üye
İstanbul Diş Kliniği
Site Adı: İstanbul Diş Kliniği
İstanbul diş kliniği, Klinik Artı Bir en sağlıklı koşullarla birlikte hizmet vermektedir. Diş ve diş hastalıklarıyla ilgili alanında uzman kadrosuyla hareket etmektedir. Güncel hizmetlerimiz olarak diş beyazlatma, diş teli, diş eti estetiği, gömülü diş çekimi, gülüş tasarımı, kanal tedavisi, kompozit lamine, porselen kaplama diş sağlığı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Sitemiz whatsapp üzerinden iletişime geçerek tüm merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.  Diş ilgili sorunlarınız diş merkezimize geldiğinden çözüm sunularak eskisinden daha sağlıklı olarak hareket edeceksiniz.  Yapılan tedaviler kategorisi olarak estetik diş hekimliği, çocuk diş hekimliği, ağız diş ve çene cerrahisi olarak üç alanda uzmanlarıyla hareket ederek hizmet vermektedir. Diş merkezimiz temiz ve ferah alanıyla rahatlıkla gelebilirsiniz.
[Resim: klinik-artibir-1.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.