You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İstanbul SEO Uzmanı

Yeni Üye
İstanbul SEO Uzmanı
Bu aranılan özelliklere göre farklılık gösterir. Hazır web sitesi fiyatı 1500₺-3000₺ arasında, özel web tasarım fiyatları 8000₺ ile 15.0000₺, E-Ticaret sitesi tasarımı projeye bağlı olarak 5000₺ ile 20.000₺ arasında değişiklik göstermektedir.

Yukarıdaki fiyatlar kafa karıştırıcı gözükebilir. Fakat talep ettiğiniz özellikler ve web sitesinin yapım süresi fiyatı etkileyen en önemli faktördür. Bunun yanı sıra Domain ve Hosting gibi olmak zorunda olan iki servisin ücrete dahil olup, olmadığı ortalama 200₺ ile 500₺ arasında fiyat farkı oluşturacaktır. Domain ve Hosting ücretini etkileyen bir başka durumda Dolar kurudur. Bu hizmetler dünya standartlarında satın alındığı için ücretleri dolar olarak kişi/ajanslardan alınır.

Web Sitesi Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için: https://www.tanitimx.com/web-sitesi-fiyatlari/
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.