You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İzmir En İyi Avukat Tavsiyeleri

İzmir En İyi Avukat Tavsiyeleri

yunuseliton
Ziyaretçi
İzmir En İyi Avukat Tavsiyeleri
Site Adı: Kanalıcı Hukuk - Avukat Mert Kanalıcı
 
Site Adresi : www.kanalici.av.tr
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Avukat ihtiyacınız olduğu zamanlarda, güvenilir hukuk bürosu arayışına girebilirsiniz. Bu gibi durumlarda ise en güvenilir ve iyi hizmeti alabileceğiniz hukuk bürolarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Av Mert Kanalıcı sayesinde, farklı konulardaki hukuki anlaşmazlıkların çözülebilmesi mümkündür. Şirket, gayrimenkul işlemleri, kişisel verilerin korunması, işle ilgili yaşanan problemler, tüketici hukuku ve benzeri konuların hukuki yollar ile çözülmesi mümkündür. Mert Kanalıcı oldukça deneyimli ve alanında uzmanlaşmış bir avukattır. İzmir Barosuna kayıtlı olan avukatın farklı avukatlık faaliyetlerini yürüttüğünü söyleyebiliriz. Aynı zamanda, bürosunu kurmadan önce ise İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığının avukatlığı görevinde bulunmuştur. Dolayısıyla son derece güvenilir hukuk işlemlerinin çözümü için Avukat Mert Kanalıcı’ya başvurulmaktadır.
 
Avukat Mert Kanalıcı farklı konularda tez çalışması hazırlamıştır. Bu nedenle, uzmanlığını da çoğu yerde kanıtlamayı başarmıştır. Fikri mülkiyet hukuku, tüketici hukuku, aile hukuku gibi konular için de avukatın başarılı davalar üstlendiğini söyleyebiliriz. Son derece güvenilir hukuki çözümler için hizmet alanları üzerinden kendi ihtiyacınıza uygun hukuki çalışmayı tercih edebilirsiniz. Mert Kanalıcı, bir dönem İzmir belediye avukat görevini üstlenmiştir. Dolayısıyla Mert Kanalıcı’dan alacağınız avukatlık hizmetleri sayesinde, hukuki anlaşmazlıklarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Çünkü avukat tarafından çoğu davanın başarıya ulaşması mümkün olmaktadır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.