You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İzmir Hukuk Bürosu Tavsiyeleri

İzmir Hukuk Bürosu Tavsiyeleri

yunuseliton
Ziyaretçi
İzmir Hukuk Bürosu Tavsiyeleri
Site Adı: Çelebican Avukat ve Hukuk Bürosu

Site URL: www.celebican.av.tr
 
[Resim: lc21h0a.jpeg]
 
Avukat hizmetleri, bireylerin zaman zaman ihtiyaç duyacakları hukuki işlemlerdir. Bu yönde alabileceğiniz hizmetler, farklı kategorilere ayrılmaktadır. Hukuki olarak anlaşmazlıklar yaşayan taraflar, hukuki yollara başvurabilmektedir. Avukat İzmir hizmetleri, iş hukuku, aile hukuku, ceza hukuku ve idare hukuku gibi dallara ayrılmaktadır. Örneğin, iş hukuku şirket ve kurumların hukuksal sorunlarıyla ilgili hizmetler vermektedir. Aile hukuku ise evlenme koşullarının korunması, boşanma işlemleri, aile konutu ve velayet gibi problemlerde sizlerin yanında olacaktır. Ceza davalarında ise gereken bütün hazırlıklar, ceza hukuku kapsamında yapılır. Yapılan hazırlıklar doğrultusunda uzman avukatlar, profesyonel bir yol haritası çizmektedir. Hukuk bürosu tarafından alacağınız hizmetler doğrultusunda hukuki anlaşmazlıklarınızı çözebilirsiniz.
 
Avukat Çelebican tarafından alacağınız hukuki hizmetler, son derece kapsamlıdır. Davaların başarıya ulaşması adına dava türüne göre önemli planlamalar yapılmaktadır. Örneğin, idare hukuku kapsamında idari sözleşmelerden doğan bütün itilaflarda uzman avukatlar yanınızda olmaktadır. Avukatın uzmanlık alanı ise idare hukuku olsa da farklı davalarda da büyük başarılar elde etmiştir. İdare hukuku yanı sıra, Türk vatandaşlığı programları, satış ya da satın alma mülkü, sigorta işlemleri, banka hesabı açımı gibi durumlarda da hukuki olarak anlaşmazlık davalarına bakılmaktadır. İş hukuku, ceza hukuku ve aile hukuku gibi dallarda müvekkiller tarafından en sık talep edilen anlaşmazlık türleri arasındadır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.