You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İzmir Korniş Montajı

yunuseliton
Ziyaretçi
İzmir Korniş Montajı
Site: www.izmirkornismontaji.com

Her evde yer alan perdelerin kornişe takılarak asılır. Perde türüne bağlı olarak, asılan aparatlar değişkenlik gösterse de her evde ve mekânda mutlaka korniş bulunmaktadır. Ev, iş yeri, mutfak ve benzeri yerlerde bulunan kornişler, farklı özelliklere sahiptir. Ancak zaman zaman çeşitli nedenlerle bozulan ya da arızalanan kornişlerin tamir edilmesi de son derece önemlidir. İzmir korniş montajı hizmetini bu platform üzerinden talep edebilirsiniz. İzmir’in farklı semtlerine ve ilçelerine verilen bu hizmetler sayesinde, pencerenizin büyüklüğüne uygun montajlama işlemi yapılır. Korniş montajı yapılırken, alanında uzman kişiler çalışmaktadır. Dolayısıyla bozulan ve yerinden oynayan kornişlerinizin yapılması için profesyonel ekipler canla başla çalışır.
 
Sitenin sunduğu hizmetler arasında; perde montajı da yer alır. Perdelerin montajlanması perde modeline bağlı olarak değişkenlik gösterir. Farklı perde modellerinin montajlama işlemi yapılırken, kullanılan malzeme türü ve işçilik de farklılık gösterecektir. Montajlama işleminin yanı sıra, İzmir korniş tamiri de sitenin sunduğu hizmetlerden bir tanesidir. Tamir işlemi yapılırken, işi anlayan kişiler işlemleri gerçekleştirir. Bunun yanı sıra, perde tasarımı, mobilya dekorasyon hizmeti ve korniş montajı gibi hizmetler de vardır. Dolayısıyla montaj, tamirat, tasarım ve benzeri hizmet kategorilerini bu platform üzerinden alabilmeniz mümkündür. Kaliteli ve son derece uygun fiyatlı montajlama hizmetleri site tarafından yapılır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.