You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kadir Has Üniversitesi YÖS Hizmetleri

Kadir Has Üniversitesi YÖS Hizmetleri

yunuseliton
Ziyaretçi
Kadir Has Üniversitesi YÖS Hizmetleri
Site Adı: Kadir Has Üniversitesi YÖS Hizmetleri
 
Site Adresi : yossateducation.net/universite/kadir-has-universitesi
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Türkiye’nin önde gelen iş insanlarından Kadir Has, 1997 yılında kurduğu Kadir Has Üniversitesi dışında, otomotiv fabrikaları, Akbank, ilk Coca Cola fabrikasını kuran ve Devlet Üstün Hizmet Madalyası alan değerli bir insan insanıdır. Kadir Has Üniversitesi dünya üniversitesi olmayı ilke edinmiş bir üniversite olarak yabancı uyruklu öğrencilerin de en çok tercih ettiği üniversitelerdendir. Kaliteli eğitim ve eğitimcileriyle yabancı uyruklu öğrencilere de en iyi eğitimi veren bir üniversitedir. Verilen eğitimle donanımlı olarak iş hayatına hazırlamaktadır. Kadir Has Üniversitesi’nin tasarladığı çekirdek eğitim sistemi sayesinde üniversitemizde vize, final ve bütünleme stresi de yaşanmamaktadır. Bu eğitim sisteminde ezberci eğitime de son verilmektedir. Verilen eğitim teoriye dökülerek projeler tasarlanmakta ve böylece iş hayatına da önceden hazırlanılmaktadır. Kadir Has Üniversitesi YÖS sayesinde yabancı uyruklu öğrencilere eğitim vermektedir. Aynı zamanda Sabancı Üniversitesi YÖS ile de eğitim görebilirsiniz. Peki YÖS nedir? YÖS, yabancı uyruklu öğrenci sınavıdır. Üniversitede okumak isteyen yabancı uyruklu öğrencilerin girmesi gerekmektedir.
 
2010 senesinde uygulanmaya başlanan bu sınav ile birlikte yabancı uyruklu öğrencilerin de ülkemizde üniversite okuyabilmektedir. Hangi üniversitede hangi şartlar geçerli, sınav başvuru tarihleri, sınav tarihi ve sınav için ödenmesi gereken ücret gibi birçok konu takip edilmelidir. YÖS Özel Üniversite danışmanlık hizmeti veriyoruz. Kadir Has Üniversitesi sınavı kendi bünyesinde yapmaktadır. SAT ise College Board tarafından yılda 7 kez yapılan sınavdır. Sınav sonucunuz iki yıl boyunca geçerlidir. Dört bölümden oluşan bu sınavın süresi üç saattir. 50 dakikalık essay yazma kısmı da bulunmaktadır. Kadir Has Üniversitesi SAT sınavı ile yabancı uyruklu öğrenci kabul etmeye başlamıştır. Sabancı Üniversitesi SAT ve YÖS ile öğrenci kabulüne başlamıştır. Genellikle sınav sonuçları 15 ila 25 iş günü içerisinde açıklanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için bizimle işletişime geçebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.