You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kaliteli Masa İsimliği Ürünleri

Kaliteli Masa İsimliği Ürünleri

yunuseliton
Ziyaretçi
Kaliteli Masa İsimliği Ürünleri
Site Adı: Masa İsimliği Sümen Takımı Masa Üstü İsimlik Model ve Fiyatı
 
Site Adresi : www.isimlikmarket.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Masa isimlikleri, unvan sahibi kişilerin masalarında sık kullandığı ürünlerdir. Farklı malzemeler kullanılarak tasarlanan masa isimliklerinin dış dizaynı da birbirinden farklıdır. Masa isimliği modelleri, doktor, polis, öğretmen, müdür, muhasebeci ve benzeri meslek gruplarına özel olarak hazırlanmaktadır. Üzerinde meslek, isim ve soy isim yazan isimliklerin malzeme yapıları birbirinden farklıdır. Masa üstü isimlik malzeme seçenekleri arasında; kristal, deri, kabartma, çelik, cam, ahşap ve benzeri ürün grupları yer almaktadır. Malzeme yapılarını kendi zevkinize uygun olarak belirleyebileceğiniz masa isimlikleri oldukça şık görünümlere sahiptir. Her makam sahibinin kullandığı isimlik modelleri farklı işçilikler ile üretilmektedir. Bu nedenle, sevdiklerinize armağan etmek amacıyla da tasarlanan isimlikleri satın alabilirsiniz.
 
İsimlik Market sitesi üzerinde yer alan isimlik modelleri, farklı kişilerin beğenisine ve tarzına uygun olarak tasarlanmaktadır. Aynı zamanda, hediyelik olarak sık tercih edilen bu ürünlerin kişiye özel olarak hazırlandığını da söyleyebiliriz. En sevilen masa isimliği modelleri farklı meslek gruplarına hitap eder. Bu ürünleri toplu olarak da satın alabilmeniz mümkündür. Site üzerinden toptan isimlik alışverişi yapmak için ilginizi çeken modele yönlenebilirsiniz. Eğer mühendis, doktor, öğretmen, ofis elemanı gibi tanıdıklarınız varsa, farklı özellikte tasarlanan isimlikleri satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, İsimlik Market sitesi üzerinde farklı tasarımlara sahip olan plaket modelleri de yer almaktadır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.