You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kazançlı İş Modeli: Kişiye Özel Telefon Kılıfı

Kazançlı İş Modeli: Kişiye Özel Telefon Kılıfı

Kazançlı İş Modeli: Kişiye Özel Telefon Kılıfı
Site Adı: Erd Bayi | Kişiye Özel Kılıf ve Telefon Aksesuarları
 
Site Adresi : www.erdbayi.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Teknolojinin hayatın vazgeçilmezi olduğu ve sürekli geliştiği su götürmez bir gerçek artık. Modern çağda akıllı telefonlar sayesinde neredeyse her alanda üretim yapılıyor, ticaret sürdürülüyor. Akıllı telefon kılıfları teknolojinin korunaklı olmasının yanı sıra kişiye özel, biricik hale getiriyor. Erd Design firması kullanıcıların kişiye özel kılıf kullanımını yakından gözleyerek özgün tasarımlara imza atıyor. Akıllı telefon kılıf modelleri standart renk ve yapılarıyla birlikte tamamen şahsileştirilebiliyor, koruyucu kılıftan öte aksesuar olarak kullanılıyor. Erd Design seri üretimle özgün aksesuar talebini yıl boyunca hummalı şekilde karşılıyor. Üretimin yanı sıra gençlere, ev hanımlarına, öğrencilere, ek iş ihtiyacı olanlara gelir kapısı açıyor.
 
ErdBayi Platformuna Kayıt Olmak Yeterli
 
Erd Design güçlü tasarım, kaliteli üretim serisiyle telefon kılıfı alanında etkili bir dropshipping modeli yaratıyor. Dropshipping kişilerin direkt nakliye şeklinde sadece aracı olarak ürün satmasını ifade ediyor. Erdbayi adresine bayi olarak kaydolan herkes Erd Design ürünlerinin görsellerini kullanarak Instagram, Facebook, Youtube ya da online alışveriş sitelerinde kâr payıyla birlikte satış yapabilir. Kullanıcıların sadece fotoğraflarla Pazar yerlerinde ürünleri pazarlaması ve sipariş takibi yapması gerekiyor. Her siparişte Erd Design müşteri bilgilerini ve sipariş detayını alarak siparişi özenle gönderir. Bayi olan kişiler sipariş tamamlandıkça kâr payını sistemli şekilde hesabına aktarabiliyor. Bayi müşterileri kapıda ödeme, ücretsiz kargo gibi birçok avantajdan yararlanabiliyor bu süreçte.
 
Özgün Kişiye Özel Telefon Kılıflarına Olan Talep
 
Özel tasarım telefon kılıfı dropshipping sistemine yoğun bir satış trafiği yaşanıyor. Modern çağda kullanıcılar telefonlarını korurken kendilerine özel bir kılıf kullanmayı tercih ediyor. Kişiye özel kılıflar ucuz fiyat avantajıyla satışa çıkarıldığı için kullanıcılar yoğun bir talep oluşturuyor. Ekonomik anlamda avantajlı bir iş modeli doğuran kılıf – koruyucu sektörü, öğrencilerin erken dönemde iş yaşamıyla tanışmasını, ek gelir elde etmesini, ticari başarı elde etmesini sağlıyor. Böylece sizlerde kılıf tasarla sat ile ürünlerinizi tasarlayabilir v e satabilirsiniz. Ev hanımlarına ve ek gelir kaynağına ihtiyaç duyanlara ise kazançlı, pratik bir iş rutini kazandırıyor. Türkiye’de ve dünyada çok yaygın bir iş modeli bu artık. Erd Design kurucusu Ali ÇOBAN, geniş bir kitleye kazanç elde etme yöntemi sunduklarını belirtiyor, bayi sistemlerinin yoğun ilgi gördüğünü vurguluyor. Dropshipping e-ticarete atılmak isteyenler için etkili bir başlangıç sunuyor, kişilerin internet pazarlamacıyla tanışmasına yardımcı oluyor. Erdbayi yeni bayilerini bekliyor, geniş bir talebin olduğu sektörde girişimcilerin internetten para kazanma ile başarılı satış çizgisi oluşturulabileceğini belirtiyor.
 
[Resim: 447dibo.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.