You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Keten Evlilik Albümü Satış Sitesi

Keten Evlilik Albümü Satış Sitesi

yunuseliton
Ziyaretçi
Keten Evlilik Albümü Satış Sitesi
Site Adı: Yuka Albüm–Özel Günleriniz İçin En İyi Evlilik Albümleri!
 
Site Adresi : yukaalbum.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Evlilik albümü tasarımları arasında yer alan keten fotoğraf albümü modelleri, çiçeği burnunda olan çiftlerin dikkatini çekmektedir. Keten albümlerin sütlü kahve, koyu kahve, beyaz gibi renklerde tasarlandığını söyleyebiliriz. Büyük, küçük ve orta boyutlu olarak tasarlanan keten fotoğraf albümlerinin yanı sıra, iki küçük bir orta boyutlu şekilde imal edilen albümler de vardır. Keten evlilik albümü modelleri, genellikle yeni evlenecek çiftlerin tercih ettiği ürünlerden bir tanesidir. Çünkü bu albümlerin dış kaplamaları ve dış tasarım yapıları birbiriyle uyumlu şekilde imal edilmiştir. Farklı boyutlardaki fotoğrafların muhteşem bir şekilde kolajlanarak albümlerde yerini alması için bu albümlerden destek alabilirsiniz.
 
Evlilik albümü modelleri arasında yer alan nubuk, keten, deri, art ve magazin gibi farklı ürün gruplarını site üzerinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda, tek ya da paket albüm olarak satın alabileceğiniz albümler de seçenekler arasındadır. Evliliğinizi taçlandıracak fotoğrafların çerçevelenerek albümlere işlendiği özel işçilikler de tasarımlara yerini almaktadır. Özel tasarım evlilik albümü olarak da çiftlerin kendi istekleri doğrultusunda albüm yaptırabilme şansları vardır. Dış ve iç tasarımının nasıl olması gerektiğini belirten müşterilerin istekleri doğrulusunda albüm tasarımı yapılmaktadır. Örneğin, albümlerin dışına işlenen isim ve benzeri amblemler, evlilik albümlerinin özel olmasına neden olacaktır. Seçenekler arasında yer alan diğer albüm modellerini ise site linki üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.