You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kişiye Özel Tablo Siparişi Vermek

Kişiye Özel Tablo Siparişi Vermek

yunuseliton
Ziyaretçi
Kişiye Özel Tablo Siparişi Vermek
Site Adı: Cam Tablo ve Duvar Aksesuarları | Yuka Stores
 
Site Adresi : www.yukastores.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Ev ve ofislerde kullanılacak olan tabloların hazır görseller ile imal edilen seçenekleri vardır. Ancak bu platform üzerinden kişiye özel tablo siparişi verebilme şansına da sahipsiniz. Kendinizin ya da ailenizin fotoğraflarının baskılanarak dizayn edilebilecek kişiye özel tablolar seçenekler arasındadır. Tabloların kişiye özel olarak tasarlanması, bu ürünlerin fiyatlarını etkilemektedir. Kişiye özel olarak satın alabileceğiniz tabloların yanı sıra hazır şekilde imal edilen cam tablo modelleri de uygun bir seçim olacaktır. Cam malzemelerden imal edilen tablolar, oldukça sağlam ve şıktır. Bu tabloların tasarlanma şekli birbirinden farklıdır. Örneğin, baskılama yöntemiyle tasarlanan cam tablolar kullanıcıların ilgisini çekmektedir.
 
Cam tablo baskı olarak satışa sunulan dekorasyon ürünleri oldukça şık ve sağlam ürünlerdir. Baskılama yöntemi bu tablolarda kullanılmış olsa da son derece dirençli bir yapıya sahiptir. Asla yıpranma, solma ve benzeri problemleri cam tablo baskılarda görebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra, hayvan, ağaç ve benzeri fotoğrafların da baskılandığı tablolar da seçenekler arasındadır. Manzara cam tablo olarak tasarlanan dekoratif ürünler kullanıcıların farklı mekanlarda bu tasarımları kullanmalarına yardımcı olmaktadır. Manzara cam tabloların farklı manzaraları kapsadığını söyleyebiliriz. Çeşitli doğa resimleri, hayvan figürleri ve benzeri özgün baskıları seçenekler arasında bulabilirsiniz. Kendi tarzınızı tablolarla yansıtmak için seçenekler arasındaki tablo modellerini gözden geçirebilirsiniz. Ev dekorasyonu ve suplaları da site üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.