You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Administrator
Kodlama Forumu
[Resim: BZdmPn.jpg]


Kodlama forumu, kodlama öğrenmek isteyenler ve kodlamaya yeni başlayanlar için oluşturulmuş platformlardır. Kodlama forumlarında geliştirdiğiniz yazılımlarda yaşadığınız sorunları sorup yardım isteyebilirsiniz. Kodjam kodlama forumunda ise yöneticilerimiz ve üyelerimiz sizlerin sorularını cevaplamak için bekliyorlar. 

Kodlama Forumu

Kodlama forumları içerisinde yazılım, tasarım ve kodlama gibi konularda bilgi sahibi insanlar ile dolu platformlardır. Sizde bu konulara pek hakim değilseniz forum sitelerinde sorularınızı sorup yanıt arayabilirsiniz. 

Forum nedir ?

Forum sitesi, insanların karşılıklı bilgi alıp, paylaşmak için kurulmuş platformlardır. Forum sitelerinde genellikle üyeler yaşadığı sıkıntıları diğer üyelere sorarak çözüm ararlar ve internetteki birçok bilgi bu sayede insanlarla buluşmaktadır. Üye gelip forumda sorusunu sorduğu zaman gelecekte birçok kişinin yaşayacağı sorunu sormuş olur. Sorunu çözmeye çalışan forum üyeleri, gelecekte aynı sorunu yaşayan insanlar içinde yardımda bulunmuş olur. Sonuç olarak forumda tartışma konuları açmak kadar sorunları çözmeye çalışmakta bir hayli önemlidir.

Günümüzde birçok yüksek üye sayısına sahip forum sitesi bulunmakta, bunların arasında genel forum siteleri olduğu gibi sadece belli bir konuya hitap eden platformlarda bulunmaktadır. Örneğin webmaster forumları ve kodlama forumları bünyelerinde sadece yazılım, kodlama, programlama ve tasarım gibi konuları barındırıyor.

Şu zamanda yeni forum siteleri tabi ki açılmaktadır fakat bilinmesi gereken en önemli şey günümüzdeki forum sitelerinin önüne geçme hayali güdülmemelidir. Çünkü bu durum bir hayli zor belki de imkansızdır. Eski oturmuş forum siteleri içinde çok fazla konu ve yorum bulunmakta, sürekli trafik almaktalar; bu yüzden eğer sizde yeni bir forum sitesi açma planları kuruyorsanız sektörünüzü iyi belirlemelisiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.