You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Mantra Online Sipariş

yunuseliton
Ziyaretçi
Mantra Online Sipariş
Site Adı: Yantra - Mantra - Vedik Astroloji - Mucizelerini Yarat
 
Site Adresi : www.mucizeleriniyarat.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Mantra teorisi, genellikle ruhani kanallar olarak bilinen kelimelerdir. Bu kelimelerden oluşan titreşimlerden yararlanarak bireylerin yüksek bilince ulaşması mantra ile mümkündür. Negatif enerjiden korunabilmek, ruhsal rahatlama ve huzuru kazanmak, iş hayatında başarı elde etmek amacıyla bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Yantra olarak da satışa sunulan ürün grupları bulunmaktadır. Seçenekler arasında yer alan yantra kolye, bileklik ve benzeri aksesuarlar, enerjinizi yükseltecek ürünlerdir. Yantranın yanı sıra, mantra ile ilgili de çeşitli ürün seçenekleri de kategoriler arasında bulunmaktadır. Mucizelerini Yarat platformu üzerinde ruhunuzu dinlendirecek ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak ürün grupları da yer almaktadır. Mucizelerini Yarat sitesinde yer alan sesli çanaklar, çakra dengeleyicileri, feng shui tekniği, yantra ürünleri rüzgâr çanları, reiki çakralar gibi ürünler yer almaktadır.
 
Astrolojiye meraklı olan bireyler de site üzerinden bilgi alabilirler. Mucizelerini Yarat ile kendinizi astrolojik bilgilerle daha iyi hissedebilirsiniz. Site üzerinden birçok farklı konular bulunmaktadır ve bunlar arasında; astroloji doğum haritası analizi de yer almaktadır. Sağlık, para, aşk, evlilik, çocuk, eğitim hayatı, iş hayatı, engelleri ortadan kaldırma, negatif enerjilerden korunma, negatif enerjilerden korunma, ruhsal rahatlama ve huzura erme ve benzeri konularda ürünlerle Mucizelerini Yarat üzerinden ulaşabilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmek adına, çakra yantraları da satın alabilirsiniz. Mucizelerini Yarat üzerindeki ürünler, bu anlamda yanınızda olacak içeriklere sahiptir. Satın alacağınız kolye ve bileklikler de şansınızı açacak ürünlerdir.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.