You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Masa Üstü İsimlik Satın Al

Masa Üstü İsimlik Satın Al

yunuseliton
Ziyaretçi
Masa Üstü İsimlik Satın Al
Site Adı: Masa Üstü İsimlik Sümen Takımı Masa İsimliği Model ve Fiyatı
 
Site Adresi : www.sevgihediyesi.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Masa üstü isimlikleri, mesleki unvan anlatan en şık tasarımlı ürünlerdir. Sevilen isimlik tasarımları, en şık detaylar ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Avukat, doktor, polis, öğretmen ve daha birçok meslek için özel olarak tasarlanabilen masa üstü isimlik modelleri, farklı malzemeler kullanılarak tasarlanabilmektedir. Seçenekler arasında yerini alan isimliklerin malzeme türleri; kristal, sümen, ahşap, deri, cam, lazer kabartmalı, logolu ve benzeri tasarımlar dikkat çekmektedir. Masa isimliklerinin görünümleri ve detayları da birbirinden farklıdır. Her tasarım için farklı bir renk kullanılmıştır. Aynı zamanda, bazı masa isimlikleri bloknotlu olarak tasarlanmıştır. Marjinal olarak bazı masa isimliklerinin çeşitli aksesuarlar ile süslendiğini söyleyebiliriz.
 
Masa isimliği seçimi yaparken kişisel zevklerinizi göz önüne alabilirsiniz. Eğer hediye olarak bir ürün seçimi yapacaksanız, öncelikle mesleğine uygun bir isimlik seçmelisiniz. İsimlik hediyelerinin yanı sıra, plaket hediyesi de site üzerinde yer almaktadır. Hazırlanan plaketler de kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. Aynı zamanda, tercih edeceğiniz plaketleri, sevgiliye, anneye, babaya ve benzeri aile fertlerine özel olarak da hazırlatabilirsiniz. Son derece şık ve anlamlı olan bu hediyeler, sevilen tasarımlara sahiptir. Bu nedenle, bireyler tarafından ilgi çeken isimlik ve hediyelik modelleri site üzerinde yerini almaktadır. Bunun yanı sıra, ana sayfadaki kategoriler arasında, farklı türde hediye gruplarını da görebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.