You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Max Molly Tasma Ürünleri

yunuseliton
Ziyaretçi
Max Molly Tasma Ürünleri
Site Adı: Patimani: Evcil Hayvan Aksesuarları
 
Site Adresi : www.patimani.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Tasmalar, köpek ve kediler için ayrı ayrı üretilen ürün gruplarıdır. Max Molly markalı tasmalar ise farklı kedi ve köpek ırklarına özel olarak tasarlanmaktadır. Max Molly tasma modelleri, oldukça kaliteli olan ve hayvan sahiplerinin ilgisini çeken tasarımlara sahiptir. Aynı zamanda, tasmaların kullanım amacınıza bağlı olarak değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz. Köpek ve kedi aksesuarları arasında yerini alan tasmalar, ayarlanabilir bir yapıya sahiptir. Seçenekler arasında yerini alan smart tasmalar da kedi ve köpek sahipleri tarafından çok sık tercih edilmektedir. Kaliteli köpek tasması seçeneklerini Patimani sitesi üzerinde bulabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, en dayanıklı ve eğlenceli oyuncak modellerini de siteden temin edebilirsiniz. Köpeklerin oyun saatlerine eşlik eden Chuckit köpek oyun topu modelleri de oldukça dikkat çekicidir.
 
Tasma kategorisinde satışa sunulan ürünlerin farklı kedi ve köpek cinslerine hitap ederek tasarlandığını söylemek mümkündür. Küçük köpek ırklarının bir yerden başka bir yere taşınması adına da Petmate köpek taşıma kafesi seçimi uygun olacaktır. Taşıma kafeslerinin kullanılması oldukça kolaydır. Bu nedenle, köpek sahipleri tarafından bu markanın tasarladığı taşıma çantaları sık sık tercih edilmektedir. Aynı zamanda, Patimani sitesi üzerinde kuşlar için de çeşitli ürün gruplarına yer verilmiştir. Bu yöndeki ürünler, çeşitli hayvan markaları tarafından satışa sunulmaktadır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.