You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MikroTik Vae Kurulumu

MikroTik Vae Kurulumu
Site Adı: VAE Kurulumu

Site URL: https://sysarts.net/vae-kurulumu
 MikroTik cihazlarının ilk kurulum aşaması telnet, SSH ve Winbox uygulaması üzerinden yapılabilmektedir. Bu bağlantılara izin veren sistem, kendi sitesinden de indirilebilmektedir. Winbox üstünden IP ve MAC aracılığıyla bağlantı kurulabilmektedir. İlk kurulum işleminde parola kısmına admin yazılması gerekir. Mikrotik vae kurulum aşaması için operatör omurgalarındaki maliyet, performans ve güvenlik tarafında büyük iyileştirmeler yapılarak elde edilmektedir. SysArts modüler mimariyle ise M.A packet LNS tarafına ulaştığında 150 mikro saniye altında forward edilmektedir. Jitter ve Latency için ise % 50 oranında iyileştirme sağlanmaktadır. Aynı noktada hizmet sunan diğer alternatif ise Vae Operatörlerine oranla gecikme sürelerinde bir hayli fark yaratır. Örneğin, voip, ping, straming ve gaming gibi. Vae kurulumu sırasında 100 Gbps+ trafiği gereklidir. Çeşitli saldırılara maruz kalınması durumunda sistemden kaynaklarında kayıp hissedilebilecektir. Ancak kayıp olmadan droplama işlemi de yapılabilir. Tek PoP noktasında 64.000 kullanıcı oranına kadar her abone için belli bir tutar biçilir. Örneğin 3000 abone sayısı için $1 altında maliyet tutmaktadır. Bu yatırım maliyetiyle backbone networklerin tasarımı ve kurulum işlemi yapılabilmektedir.
 
Vae nasıl kurulur; ISS firmalarının tek bir noktadan bütün Türkiye’ye Türk Telekom altyapısıyla hizmet verdiği model 10.000 abone için belli rakamlarla kurulum yapmaktadır. Hesaplanan rakamlarla hizmet sunacak hız profilleri, port tipi, network tasarımı, TTN sayısı ve kuyruklama tipi yararlanılan kampanyaların ortalama trafiği ve benzeri olarak değişiklik gösterebilir. Hesaplanan maliyetler ise Türk Telekom operatör ortalaması baz alınarak yapılmıştır. Vae nedir; veri akışı erişimi olarak açıklanan Vae, internet servis sağlayıcı olarak da tanımlanabilir. Bir bölgede kendi altyapısına sahip olmayan başka bir operatör altyapısının kullanılarak hizmet verilmesidir. Altyapıya sahip olan şirket ise farklı ISS’ye veri akışı erişimi sağlamış olmaktadır. Türk Telekom vae kurulumu işlemi ise kendi tesisinizde kurulum yaptığınızda TT tarafından tesisinize Ethernet bağlantısının kurulmasıdır. Bu metro bağlantısı üstünden ise tünelleme teknolojisinden yararlanılarak TTN’lerle iletişim kurmanız mümkün olacaktır.
Bunu ilk beğenen sen ol.
RE: MikroTik Vae Kurulumu
[Resim: 83d2609a-87bc-4f67-8fe9-47254d893535.png]
Site Adı: AKR Ofis Mobilyaları
 
Site URL: www.akrofis.com.tr
 
Günümüzde ofis mobilyaları seçerken birkaç faktörü göz önünde bulundurmak gerekmektedir. İlk olarak ofis mobilyalarının ergonomik yapısı oldukça önemlidir. Bu nedenle ofis koltukları, bel ve boyun ağrılarını önlemek için ihtiyaca göre doğru şekilde seçilmelidir. İkinci olarak, ofis mobilyalarının işlevselliği de oldukça önemlidir. Ofisin kullanım amacına göre doğru mobilya seçimi daha kolay bir kullanım sağlar. Örneğin bir toplantı masaları için konforlu koltuklar veya sandalyeler seçmek gerekebilir. Üçüncü olarak, ofis mobilyalarının estetiği de önemli bir faktördür. Ofis mobilyaları, ofisin genel dekorasyonuna uygun olmalıdır. Bu nedenle, mobilyaların renkleri ve tarzları, ofis dekorasyonuna uygun seçilmelidir. Çalışma masaları seçimi de ofis ortamı için önemli bir konudur.
 
AKR Ofis Mobilyaları firması alanında uzman ekibi ile birbirinden farklı modellerde ve kalitede birçok ofis mobilyasını orjinal olarak sizlere sunmaktadır. Bu ürünler ile sizlerde ofisiniz için daha şık ve konforlu alanlar yaratabilirsiniz. AKR Ofis Mobilyaları tarafından sizlere sunulan ürünler garantili ve uygun taksitli ödeme seçeneklerine sahiptir. Böylece sizlerde bu ürünlere en uygun fiyatlar ve en uygun ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Bu mobilyalar kullanım amacına uygun, konforlu, estetik ve dayanıklı ürünlerdir. Makam takımı gibi ürünler içinde tek yapmanız gereken AKR Ofis Mobilyaları adresinden ilgili kategoriye tıklamaktır. Sizlerde tüm bu ürünleri hemen incelemek ve ofis mobilyaları siparişini vermek için akrofis.com.tr adresine tıklayabilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.