You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Online Aile Danışmanlığı Eğitimi

Online Aile Danışmanlığı Eğitimi

Yeni Üye
Online Aile Danışmanlığı Eğitimi
Site adı: Hacettepeliler Akademi

Site url: hacettepelilerakademi.com
 Aile danışmanlığı eğitimleri, gerçek vakalardan örnek verilerek planlanmaktadır. Belli aralıklarla yapılan bu eğitim programlarının sonunda belgeler verilmektedir. Aile danışmanlığı eğitimi gerçek hayattan alınan vaka örneklerini kapsamaktadır. Bu vakalar, tecrübeli uzmanlar tarafından analiz yapılmaktadır. Bu eğitimlerin asıl amacı ise müdahale tekniklerine hâkim olan meslek erbapları yetiştirmektir. Aile danışmanlığı süpervizyon eğitimleri, çocuk gelişimi, psikoloji, rehberlik, sosyoloji, hemşirelik gibi mezunların vakalar karşısında ne yapmaları gerektiğini amaçlayan programlardır. Bölüm derslerinde ise teorik bilgilere ağırlık verildiğini söyleyebiliriz. Aile danışmanlığı vaka okulu isminin verildiği programlar, bölüm derslerinden ayrılmaktadır. Aile Danışmanlığı Vaka Okulu, temelde aile danışmanlığının farklı alanlarına ait vaka örneklerinin incelenmesiyle planlanmaktadır. Vaka örnekleri inceleyerek meslek gelişimi ve deneyimlerinize de katkıda bulunabilirsiniz. Farklı alanlardaki vakaların örnekleri bireylerin tecrübelerine katkıda bulunmaktadır. Vaka çalışmaları bütün kapsamıyla gerçekleştirilen eğitimlerdir. Aile ile çalışacak olan meslek elemanlarının süpervizyon ihtiyaçları bu eğitim programlarıyla verilmektedir. Alanında uzman eğitmenlerin tecrübelerinden kazandıklarıyla gerçek vakalar karşısında kolayca karar verebileceklerdir.
 
Mesleki eksikliklerin de fark edilebileceği eğitim programları sunulmaktadır. Örneğin, Hukuk eğitimleri bu eğitimlerden bir tanesidir. Hukuki vakalar karşısında ne yapmanız gerektiği konusunda bu eğitimlerden destek alarak net kararlar verebilirsiniz. Hukuk seminer programları da sunulan eğitim programlarından bir tanesidir. Gerçek olaylar karşısında karar verme sürecinin çok boyutlu düşünmeye yatkın olacağını da söyleyebiliriz. Mesleki eksiklikler de bu eğitimler sayesinde giderilecektir. Önemli olan bir diğer eğitim ise oyun terapisi eğitimi programıdır. Oyun terapistlerinden faydalanarak süpervizyon ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda, oyun terapisi eğitimleriyle mesleki eksiklikler de giderilebilecektir. Oyun Terapisi Vaka Okulu ile oyun terapisi süpervizyon ihtiyaçlarının da giderilmesi mümkün olmaktadır. Gerçek yaşamda karşılaşılan vakalar oyun terapisi eğitimleriyle yönlendirilebilir. Kariyerine ayrıcalık katmak isteyen kişiler, Hacettepeliler Akademiden onaylı olarak eğitimler alarak belge sahibi olabilirler. Süpervizyon niteliğinde hazırlanan oyun terapisi eğitimleri ise interaktif olarak geçmektedir. Katılımcıların bu eğitimler sayesinde, mesleklerine büyük katkılar sağlayabileceklerini söyleyebiliriz. Bu eğitimlerin yanı sıra, sosyal hizmet vaka okulu, bilişsel davranışçı terapi vaka okulu, beslenme ve diyetetik vaka okulu gibi eğitimler de verilmektedir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Online Aile Danışmanlığı Eğitimi
Site Adı: Egonomi 
 
Site URL: egonomi.com
 
Güncel teknoloji haberleri gibi birçok farklı haberi tüm okuyucularına sunan Egonomi ile sizlerde en yeni içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz. Dünyadaki tüm önemli teknoloji haberlerini takip ederek Egonomi takipçilerine en iyi teknoloji haberlerini sunmayı hedefleyen platform, bu süreçte kullanıcı deneyimine ve özellikle kullanıcı yorumlarına büyük önem veren bir haber sitesi olmaktır. Egonomi ile sizlerde ilgi alanlarınızdaki tüm konulara ilgili kategorilerden ulaşabilir ve güncel haberleri okuyabilirsiniz.
 
Her geçen gün gelişmekte olan teknolojiye ve gündemine ayak uyduran Egonomi, kullanıcıların en çok ilgisini çeken haberleri oluşturup, ekibi tarafından derlenen haberleri hızlı bir şekilde kullanıcılara ulaştırmakta ve ücretsiz şekilde okuyucularına sunmaktadır. Bu sayede teknoloji haberleriyle ve tüm kategorilerdeki haberler ile ilgili olarak editör kadrosuyla düzenli içerikler üretmektedir. Egonomi gündemi takip ve analiz ederek en doğru haberleri okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır. Platformda sadece teknoloji haberleri değil ayrıca güncel finans haberleri ve güncel politika haberleri gibi tüm son dakika haberlerinde tek tıkla ulaşabilirsiniz. Sizlerde gündemi takip etmekten geride kalmak istemiyorsanız egonomi.com sitesini takip edebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Online Aile Danışmanlığı Eğitimi
Site Adı: RexGoll Online Alışveriş Sitesi
 
Site URL: rexgoll.com
 
RexGoll ile sizlerde birbirinden farklı kategorilerde yüzlerce ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. RexGoll, birçok farklı kategorideki ürünleri tüm dünyaya ulaştıran online bir alışveriş sitesidir. RexGoll, fashion store gibi kategorilerde birbirinden farklı elbise, giyim ürünleri, tasarım ürünler ve daha fazlasını kullanıcılarına sunan bir platformdur. Günümüzde e-ticaret alışverişlerinin oranı arttığından dolayı kullanıcılar yalnızca temel ihtiyaçları değil, aynı zamanda oyuncaklar, giysiler ve ev eşyaları gibi öğeleri de sıkça satın almaktadırlar. Bu, işletmelerin tüketicilerle yeniden bağlantı kurması için bir fırsat sunarken, daha uyguna ürün satın alabilecekleri RexGoll gibi online alışveriş siteleri bulunmaktadır. Sizlerde dilediğiniz ürünleri almak ya da sevdiklerinize shopping gift almak için RexGoll sitesine gelebilirsiniz.
 
Birbirinden farklı kategorilerde, eşsiz ürün seçenekleri ve kampanyaları ile dikkat çeken RexGoll ile sizlerde alışveriş ihtiyaçları için hemen yapabilirsiniz. Üstelik fırsatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken ücretsiz üye olmak ve dilediğiniz ürünü hemen online olarak sipariş vermektedir. Üstelik sevdikleriniz için gift cards almak isterseniz de siteye giriş yapabilir ve ilgili ürünleri inceleyebilirsiniz. Sizlerde online alışveriş yapmak ve ürünleri için rexgoll.com sitesine giriş yapabilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Online Aile Danışmanlığı Eğitimi
[Resim: JMsuws.jpeg]
 
Site Adı: AR YILDIRIMLAR
 
Site URL: www.aryildirimlar.com
 
Günümüzde inşaat demiri ve bims ürünleri çeşitli inşaat projelerinde kullanılan iki tür inşaat malzemesidir. Bims, binaların iç ve dış duvarları için önemli bir malzemedir. İnşaat demiri, betonarme yapılarda beton içine konulan özel şekillendirilmiş çelik parçasıdır. Birçok farklı ölçüsü ve özelliği vardır. Yüzeyindeki nervürler soğuk serim ile üretilir. İnşaat demiri, betonarme yapılarda yapının yükünü taşıyan, çekme ve kesme gerilmelerine karşı koyan en önemli bileşenlerden biridir. Ülkemizde kullanılan inşaat demiri nervürlü veya şekillendirilmiştir. Betonarme yapılarda yassı çelik çubukların kullanılması yasaktır. Bu bağlamda Ar Yıldırımlar sizlere ihtiyacınız olan inşaat ürünlerini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve geniş referans ağı ile ihtiyacınız olan tüm ürünlerde sizlere hizmet vermektedir.
 
İnşaat yapımı sürecinden kullanılan diğer bir ürün olan bims ise hafif beton elde etmek için agrega olarak kullanılmaktadır. Bims ürünlerinin bazı özelliklerden bazıları şunlardır; doğal malzeme, kimyasal içermez, yanmaz, gözenekli ve hafif, atmosferik koşullara son derece dayanıklı, kaliteli beton agregası ile beton agregası arasındadır. Bims taşından yapılan beton, sıradan betona göre çok daha hafif olduğu için nakliyesi ve kullanımı kolaydır, zamandan ve emekten tasarruf sağlar. Zemin mekaniği açısından temele binen yük azaldığı için kolay tasarrufu yapılabilmektedir. Sizlerde daha fazla bilgi almak için aryildirimlar.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olan çimento ve kireç gibi ürünleri de temin edebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.