You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Özel Okul İstanbul

Yeni Üye
Özel Okul İstanbul
Site Adı: Gop Okulları
Site Adresi: gopokullari.k12.tr
Site Konusu: Özel okul
Açıklama;

Gaziosmanpaşa özel okullar arıyorsanız hoş geldiniz. Toplum için yararlı insanlar yetiştirmenin en önemli merkezi hiç şüphe yok ki okullardır. İnsan pek çok şeyi okulda öğrenir ve okulda öğrendiği bilgilerle hayatına yön verir. Okulların ne derece etkili oldukları konusunda ise eğitim sisteminin önemli bir yeri vardır.

[Resim: logo_h.png]
  
Gaziosmanpaşa Özel Okullar

Eğitim sisteminin birey üzerinde çok büyük katkısı vardır. En önemlisi çocuklara önemli kültürel değerler aşılanır, güzel davranışlar kazandırılır. Okul hayatının çocuğa kazandırdıklarını dört madde ile açıklayabiliriz. Problem çözme, eleştirel bakış açısı, empati kurma, deneme – yanılma gibi. Gaziosmanpaşa özel okulları, İyi bir eğitim kadrosunu bünyesinde barındırır.

İstanbul Özel Okullar

İstanbul özel okullar arasında yer alan Gaziosmanpaşa özel okullarına gopokullari.k12.tr aracılığıyla ulaşmak mümkündür. Çocuklar için özel olarak oluşturulmuş 20 kişilik sınıflarda teknoloji destekli eğitim fırsatından yararlanabilmek için geç kalmayın. Bu okulda ayrıca çeşitli etkinlikler olmakta, spor salonu bulunmaktadır. Tüm detaylar gopokullari.k12.tr ‘de sizleri bekliyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.