You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Pera Tiny House
Tiny house yapılarda daha kaliteli kullanım elde edilmesi için farklı proje seçenekleri üzerinden her amaca uygun seçenekler sunulmaktadır. Bu sayede yapılacak olan seçimlerle daha etkin kullanım imkanı sunacak yapılara sahip olunabilir. Bu konuda modelleri incelemek isteyenler tiny house ev modellerini bulabileceğiniz adres olan bu sitede merak ettiğiniz her türlü bilgiye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Modellerin iç ve dış dizaynlarını inceleyebilir, görünümlerinin yani sıra her alanın ölçüleri konusunda da detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Kat sayısına göre değişen projeler ile farklı zevklere uygun model seçenekleri sunulmaktadır. Bu konuda yapacağınız seçimler ile istediğiniz alanda hayal ettiğiniz gibi bir yapıya sahip olma imkanı bulabilirsiniz. Tiny house fiyatları metrekaresine göre değişen fiyat seçenekleri de hayallerinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan bütçeyi öğrenmenize yardımcı olmaktadır. Kullanılan birinci sınıf malzemeler ile daha kaliteli ve dayanıklı olan yapılar 30 ile 40 yıl kullanım imkanı verdiği için uzun süre aynı alanda rahatlıkla kullanılabilir. Seçtiğiniz yapıların modelleri konusunda talepleriniz olması halinde yeniden projelendirme yapılarak hayalinize kavuşmanıza yardımcı olunmaktadır.

Birbirinden farklı projeler ile hayat verilen modellerin planları konusunda detaylı olarak inceleme yaparak bu sayede hangi alanların ne kadar boyutta hazırlanacağına dair bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Katalog üzerinden fiyat bilgisi ve model seçenekleri yapmak isteyenler online olarak sistem üzerinden indirecekleri kataloğu detaylı inceleme imkanı bulabilirler. Kurumsal hizmet veren firmamız bu alanda profesyonel olarak yaptığı çalışmalar ile her zaman daha kaliteli ve kullanışlı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Projelerin dış görünüş önerileri konusunda verdiğimiz resim galerisinden daha farklı fikirler edinebilir ve bu sayede hoşunuza gidecek seçimler ile projelerin hayata geçmesine yardımcı olabilirsiniz. Kullanılan kaliteli malzemeler, ısı yalıtımı ve çatı sistemleri sayesinde tercih ettiğiniz modeller uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Bu sayede istediğiniz alan üzerinde kurulumu yapıldıktan sonra daha uzun süre sorunsuz olarak kullanımı sağlanabilir. Aynı metrekareye sahip olan projelerde kat sayısının değişmesi ile daha şık alanlar oluşturulabilir.

Tekerlekli ev almadan önce daha detaylı araştırma yapmak isteyenler bu konuda merak ettikleri her sorunun cevabını firmamızda bulabilirler. Tiny house ev modellerini bulabileceğiniz adres olarak hizmetlerimizde sizler için hazırlamış olduğumuz modeller üzerinden istediğiniz her alanda ev sahibi olabilirsiniz. Ne tarz modelleri düşünüyorsanız bu konuda aradığınız tarza uygun seçenekleri sitemizde bularak aralarından daha rahat seçimlerinizi yapabilirsiniz. Bu konuda firmamız yeni modelleri ile her zevke uygun seçenekleri oluşturduğu için aranılan tarzda en uygun modeller bulunarak daha kullanışlı seçimler yapılabilir. Tek katlı modellerde taleplerinize göre ön veranda da daha uzun bölümler veya farklı projelendirme işlemleri ile ekleme işlemleri yapılabilir. Evinizi tiny house olarak tasarlamak istediğinizde bu konuda verdiğimiz hizmetlerimizden yararlanarak daha kısa sürede istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Dış görünüşü ile olduğu kadar iç kısımları ile de aradığınız yaşam alanını sizlere sunacak olan evler konusunda firmamızın önerilerini düşünebilir veya bu konuda modelleri inceleyerek daha etkileyici seçimler yapabilirsiniz. Konut sahibi olmanın en hızlı ve etkili yolu olarak tercih edeceğiniz tiny house konusunda daha fazla seçeneği sizlere sunduğumuz için en uygun seçimleri yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://www.peratinyhouse.com
En son düzenleme: 23-05-2022, 13:43 pcshift.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.