You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Presale Tokens
Site Adı: Token Shype
Site Adresi: Tokenshype.com
Site Konusu: Token

Presale Tokens, şimdilerde dünyada ve ülkemizde sıklıkla tercih edilen yatırım araçları arasında kripto para ve borsa yatırımlarını ifade eden bir kavramdır. Fakat bu kavram daha çok ön satış Daha doğrusu kripto para ve madeni para gibi alanlara önceden satın alma imkanını ifade ediyor. Böylelikle kripto paralarla alakalı projeler daha hazırlanma aşamasındayken alıcı olan kişilere token sunma imkanı sağlanıyor.

[Resim: presale-tokens.png]
  
Presale Tokens

Presale tokens yatırımı genellikle başlangıçta uygun fiyatlara sunulması Daha sonrasında ise yatırımcısına kazandırdığı yüksek kazançlar olan bir araçtır. Şimdilerde de ülkemizde daha fazla yaygınlaşmaya başlayan ve daha çok kişinin tercih ettiği bir yatırım türüdür. Kripto paralarla ilgili ön satış durumu gerçekleştiği için özellikle belirli bir süre sonra yatırımcılar bu şekilde ciddi kazançlar elde edebilir. 

https://tokenshype.com/presales
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.