You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Profesyonel Antrenör Furkan Derbazlar Dünya Çapında Meşhurdur

Profesyonel Antrenör Furkan Derbazlar Dünya Çapında Meşhurdur

Yeni Üye
Profesyonel Antrenör Furkan Derbazlar Dünya Çapında Meşhurdur
Profesyonel antrenör Furkan Derbazlar, yirmi yılı aşkın dövüş sporları kariyerini başarıyla süslüyor. Derbazlar ile çalışan Libyalı dövüşçü Malik Zinad, çıktığı yirmi maçta mağlubiyet almamış ve on altısını nakavtla kazanmıştır. Sporcunun başarısı antrenörü, antrenörün başarısı sporcuyu yansıtır. Derbazlar’ın Almanya’daki beş yıllık kariyeri dönüm noktası olmuştur.
Dövüş sporları camiasında isim yapan antrenör, Rus ve Alman koçların disipliniyle gelişmiştir. WBA şampiyonlarıyla yaptığı antrenmanlar, bir WBA şampiyonu yetiştirmesini sağlamıştır. Genç dövüşçü Zinad, bin iki yüzden fazla sporcu içinde 43. sıraya ulaşmıştır. Yirmiye yakın sertifika ve eşsiz başarılar, antrenörün klasını tescillemektedir.
Furkan Derbazlar DFA Sports Şampiyon Adaylarını Bekliyor
DFA Sports, Erenköy – Kozyatağı’nın Okur Sokağı civarındadır. Anadolu Yakası spor salonları arasından DFA’yı tercih etmek için sebep çoktur. Milli Kick Box Antrenörü Furkan Derbazlar, belediyenin ücretsiz kursunda başladığı kariyerini zirveye taşımıştır. Fenerbahçe Box Kulübü (2005 – 2008) ve Berlin Box Kulübü (2008 – 2013) Derbazlar’a çok şey vermiştir. Antrenör, Almanya’da Wladimir Klitschko, Youri Kalembre Kalenga, Tony Jeffries gibi şampiyonlarla çalışmıştır.
Şampiyonlarla aynı salon havasını soluyan ve gelişime odaklanan Derbazlar, yeni şampiyonlar yetiştirmektedir. Düzenli sporla sağlığını koruyup bir şeyler başarmak isteyen herkes bu aileye katılabilir. Hayalinizdeki vücuda ve başarılara ulaşmanız için DFA Sports olanakları idealdir. En etkili dövüş sanatları, milli antrenör güvencesiyle öğrenilmektedir.
DFA Kozyatağı Furkan Derbazlar Kalitesiyle Hizmet Ediyor
Farklı dövüş disiplinlerine hakim olmak, özgüveni ve sağlıklı yaşamayı destekler. Tehditler karşısında kendini savunabilmenin birçok avantajı vardır. Kas kütleleri belirgin, dik duruşlu, estetik vücut sıkı çalışma gerektirir. Modern olanakları ve salon kadrosu, DFA’yı öne çıkarır. Yirmi yılı aşkın deneyim, spor tutkusu ve disiplin Darbazlar Fight Academy’de buluşur.
Milli antrenör Furkan Derbazlar kalitesiyle MMA, kick box, jui jitsu, muay thai öğrenmek keyiflidir. Karma dövüş sanatları anlamına gelen MMA, yerde ve ayakta mücadelenin olduğu bir spordur. Tekme opsiyonu içeren kick box, mücadele hazzını yükseltir. Muay thai yaparken rakibi kavrama, diz ve dirsek atma mümkündür. Jui jitsu kol, bacak, kafa ve gövde bütününü kilitleyen teknikler içerir. Tarzınıza uygun ekole yönelip üstün kaliteli hizmetler alabilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.