You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Prometech Dijital Çözümler

Prometech Dijital Çözümler

yunuseliton
Ziyaretçi
Prometech Dijital Çözümler
Site Adı: Prometech Market
 
Site Adresi : shop.theprome.tech
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Dijital dünyanın en çok rağbet gördüğü bu dönemde en etkili hizmetlerden biri de yazılım dünyasıdır. Dijital çözümler adına kişinin veya firmaların profesyonel anlamda hizmet alması gerekmektedir. Bizler Prometech LTD firmamız bünyesinde yazılımla ilgili pek çok hizmeti sizlerle buluşturmaktayız. Gerek küçük ölçekli gerekse büyük ölçekli tüm yazılım hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirilmekte olup fiyatlandırmalarımız sabittir. Ayrıca vermiş olduğumuz hizmetlerde sıfır risk düşüncesini temel almaktayız. Prometech firması olarak gerek sanatsal gerekse mühendislik alanında profesyonel hizmet ve paketlerimiz mevcuttur.
 
Prometech Market üzerinde pek çok hazır paketimiz mevcut bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Bu paket içerikleri kişilerin direk olarak satın almasına uygun olduğu gibi özel içerik şeklinde de hazırlanmaktadır. Prometech Shop üzerinden Ağ hizmetlerinden büyük iş paketi, küçük işletme paketi, wordpress paket gibi seçenekleri hazır bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca tüm bunlara ek olarak Masaüstü yazılım geliştirme hizmetleri, masaüstü yazılım teknik servis, mobil uygulama geliştirme hizmeti, mobil uygulama teknik servis, penetrasyon testi, yapay zekâ hizmetleri gibi birçok hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz profesyonel ekipler tarafından verilmekte ve ekibimiz bu alanda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca her an iletişime geçebileceğiniz müşteri iletişim servisimiz bulunmaktadır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.